צפו: הלוחמים רקדו עם מסיכות אב"ך

לוחמי פלוגת המסלול גדוד "קדם" של פיקוד העורף רצו לשבור שגרה והחליטו לרקוד לצלילי שיר ברזילאי - מה שייחד אותם שהם החליטו לחבוש מסיכות אב"ך בזמן הריקוד. לפני כחודש פיזזו לוחמי צנחנים לצלילי אותו שיר. האם הוא הופך ללהיט בקרב הלוחמים? כך זה נראה

החליטו לשבור שגרה, חיילי הגדוד מפזזים (יוטיוב)

פלוגת המסלול של גדוד "קדם" של פיקוד העורף רצתה לגוון בשלב ההכשרה והחליטה לצאת במחול מאורגן. לצלילי הלהיט הברזילאי Ai Se Eu Te Pego, החיילים החליטו "לעשות שמח" בשגרה הצבאית. בסרטון שהופץ לאחרונה ביוטיוב נראים הלוחמים כשהם חובשים מסכות אב"ך על פניהם, בהן הם משתמשים לצורך תפקידם - ופוצחים במחול פלוגתי.

 צפו בסרטון שהועלה לרשת:

כנראה שהשיר הברזילאי הופך ללהיט בקרב חיילי צה"ל - כי רק בחודש שעבר נצפו לוחמי צנחנים מפזזים לצלילי אותו שיר בבסיס האימונים שלהם כשהם עם קסדות ואפודים. גורמים צבאיים הגדירו בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט את המקרה "הלצה של החיילים".

גדוד "קדם" הוא גדוד סדיר של חילוץ והצלה וחייליו הם לוחמים ומשתתפים בפעילויות שונות בשטחים. יתר על כן, במהלך הכשרתם, לומדים הלוחמים להפעיל את הכלים הנדרשים לאירוע חילוץ ואב"ך ואת אמצעי הלחימה הנדרשים ללוחם ואף עוברים קורס מגישי עזרה ראשונה. לאחרונה יש עלייה בביקוש להגעה לגדוד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת