צפו: הצנחנים המתפשטים סיכמו שירות בצה"ל

אחרי ששירתו שלוש שנים כלוחמים בחטיבת הצנחנים, החליטו החיילים שהשתחררו לפני מספר שבועות להכין סרטון מיוחד שיסכם את השירות. הקטע שהועלה לרשת מכיל תמונות עירום בבסיס, צילום חיילים בזמן עשיית צרכים בשירותים וציור על חייל בזמן שהוא ישן. לסיום כתבו: "מקווה שנישאר דפוקים גם באזרחות". שפשוף נעים? כך זה נראה

השתחררו במלוא מובן המילה (יו טיוב)

כשלוחמי הפלוגה המסייעת של גדוד 202 של הצנחנים סיימו לפני מספר שבועות את שירותם הצבאי - הם החליטו לעשות מעשה ולסכם את השירות בסרטון מיוחד שכולל התפשטויות במרכז הבסיס, תמונות עירום, תנוחות מביכות וגם ציור על חיילים בזמן שהם ישנים.

הסרטון היוצא דופן שהועלה לאחרונה לרשת, מתחיל עם מסע רגלי של החיילים בשטח ולאחר כמה דקות מדלג לשלבים מביכים במיוחד. החיילים בחרו לשים דווקא קטעים בהם הם מורידים את מכנסיהם בזמן אימון בבסיס צאלים באור יום וכן גם בבסיס.

בקטע אחר של הסרטון ניתן לראות שני לוחמים מציירים בטוש לורד על אחד מהלוחמים בזמן שהוא ישן - הם מצליחים לצייר על פניו ועל גופו מבלי להעיר אותו. בתצלום נוסף צילמו לוחמים חייל בזמן שהוא יושב בתא השירותים ועושה את צרכיו.

לסיום נכתב בסרטון: "מחלקה 7 היקרים, עברנו תקופה נדירה ומרגשת ביחד. שנישאר דפוקים כמו שאנחנו ולא נשתנה. כבשנו את הגדוד הזה- עכשיו הגיע הזמן לכבוש את האזרחות". גורמים צבאיים מסרו לחדשות 2 באינטרנט כי הסרטון לא מייצג את ערכי ורוח צה"ל ושהצבא פועל רבות על מנת למנוע אירועים מעין אלה במסגרת השירות.

צפו בסרטון שהועלה לרשת: 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת