מחבל עם גרזן נורה במחסום קלנדיה

פלסטיני כבן 30 הגיע למחסום קלנדיה והחל לצעוד לעבר חיילי מג"ב עם גרזן. מאבטח שהיה במקום, ירה פעמיים באוויר ולאחר מכן פגע בפלסטיני ברגלו ופצע אותו קל. בכליו נמצא סכין וכתובות לאומניות. המשטרה חושדת: הרקע לאירוע לאומני

המאבטח סיכל פיגוע, מעבר קלנדיה (חדשות 2)

פיגוע נמנע ברגע האחרון במחסום קלנדיה: פלסטיני שהגיע למחסום קלנדיה עם גרזן נורה ברגלו לאחר שהסתער לעבר אנשי כוחות הביטחון שעמדו בו. הפלסטיני כבן ה-30 הגיע הבוקר למעבר קלנדיה עם שקית בידו, שלף מתוכה גרזן, והחל להתקדם לעבר המאבטחים במקום כשהוא מניף לעברם את הגרזן.

המאבטח האזרחי שהיה במקום הורה לו לעצור ומשלא עשה כן ירה יריית אזהרה באוויר. למרות זאת, המשיך הפלסטיני בצעדיו והמאבטח ירה עוד יריית אזהרה באוויר לעברו. משלא עצר גם בפעם השנייה, ירה המאבטח לעבר רגלו של הפלסטיני שנפצע קל.

חובשי משמר הגבול שהיו במקום העניקו לו טיפול רפואי ראשוני ולאחר מכן כוחות מגן דוד אדום העבירו אותו לבית החולים "הדסה" בירושלים. בכליו של הפלסטיני נמצא סכין חד, רשימה בערבית ומפות. מבדיקה שנערכה עולה כי ברשימה נכתבו כתובות לאומניות. מחקירה ראשונית של משטרת ירושלים עולה כי הרקע לאירוע לאומני. במשטרה ממשיכים לחקור את האירוע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק