הלוחם סיכל פיגוע נוסף במחסום סמוך לג'נין

לפני שבוע סיכל החייל רב"ט דניאל קרובשקו פיגוע במעבר סאלם כשארבעה פלסטינים הגיעו עם מטענים רבים למחסום. היום הצליח לסכל דניאל פיגוע נוסף באותו מעבר. "אני ממש מתרגש", סיפר לחדשות 2 באינטרנט. מפקד הגדוד: "בזכות ערנותו מנענו אירוע גדול עם הרבה נפגעים". הפלסטינים נשאו 10 מטענים, אקדח ותחמושת

סיכל שני פיגועים בשבוע, רב"ט דניאל (דו"צ)

הבוקר סמוך לשעה 11:00 הצליח החייל רב"ט דניאל קרובשקו מגדוד "תעוז" של המשטרה הצבאית לסכל פיגוע כשזיהה שני פלסטינים חשודים במעבר סאלם סמוך לג'נין. לאחר בדיקה, הוא מצא אצלם עשרה מטענים, אקדח מאולתר ותחמושת רבה והם הועברו לחקירת כוחות הביטחון. בדיוק לפני שבוע הצליח אותו חייל לסכל פיגוע גדול באותו מעבר.

"אני ממש מתרגש", סיפר דניאל בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט. "אני מקווה שלא תהיה פעם שלישית, הם היו במרחק חמישה מטרים מאיתנו, התחלתי ממש לחשוד בגלל מה שהיה שבוע שעבר ואז הכנסתי אותם לבידוק". דניאל הודה כי גם הפעם הוא לא הספיק לדבר עם אמו ולספר לה על האירוע מרגש אבל מבטיח כי זה ייקרה בקרוב. "אנו צריכים תמיד להיות במוכנות", הדגיש.

בשבוע האחרון קיבל החייל תעודת הצטיינות מקצין המשטרה הצבאית הראשי וכן קיבל שי מסגן הרמטכ"ל עם הקדשה אישית. "הערנות שלו גם בפעם הראשונה וגם בפעם השנייה מנעה אירוע גדול עם הרבה נפגעים", סיפר בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט מפקד גדוד "תעוז" של המשטרה הצבאית, סגן-אלוף ארז רבן. "מהחקירה של האירוע הקודם אנו לומדים על הכוונה לבצע פיגוע בבית המשפט הסמוך למעבר בו מתרחש המשפט של רוצח משפחת פוגל".

החייל שסיכל פיגוע: "אני באופוריה"

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת