להיט ברשת: חיילות צה"ל בעירום

צילום של חמש חיילות צה"ל, המדגמנות מול המצלמה כשהן לבושות רק באפוד וקסדה, הועלה לפייסבוק ומעורר תגובות סוערות. לא ברור מתי התמונה הזו צולמה, אומרים גורמים צבאיים, אבל בדובר צה"ל מבהירים: "זהו מעשה פסול שנוגד את פקודות הצבא ורוח צה"ל"

חיילות צה"ל מדגמנות עירום חלקי

חיילי צה"ל אוהבים מאד לצלם את עצמם ולהעלות את התמונות לפייסבוק או את הסרטונים ביו-טיוב - זה ממש לא חדש. אבל נראה שיש חיילים - או יותר נכון חיילות - שלא למדו לקח מ"ריקוד המקפלות" של הלוחמים בקסבה של חברון או החיילת שהצטלמה כשהיא רוקדת על עמוד.

צילום אחד מכה גלים בשעות האחרונות ברשתות החברתיות: בתמונה נראות חמש חיילות צה"ל המדגמנות מול המצלמה, כשעל גופן אך ורק אפודים ועל ראשן קסדות - בלי שום בגדים אחרים. התמונה זוכה למאות לייקים ולמאות שיתופים ברשת, כשחלק מהגולשים כבר כותבים שמדובר ב"בושה", ואילו אחרים מתגאים ב"לוחמות שלנו".

לא ברור מתי התמונה הזו צולמה, ובשיחה עם חדשות 2 באינטרנט העלו גורמים צבאיים את ההשערה שמדובר בתלמידות המשתתפות בגדנ"ע, או באפשרות שמדובר בתמונה שצולמה לפני זמן רב. עם זאת, חשוב לציין כי במקרים קודמים הועתקו התמונות והסרטונים לפורומים ואתרים שונים בעולם הערבי, ושם עוררו תגובות רבות המלגלגות ברובן על "לוחמות הצבא הישראלי".

מדובר צה"ל נמסר בתגובה כי "על פי הפרטים המופיעים בתמונה, לא ניתן לזהות מתי היא צולמה ואת אמינותה. ברור שאם מדובר בחיילות הרי שזהו מעשה פסול שנוגד את פקודות הצבא ורוח צה"ל".  

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת