חיילות צפו בטלוויזיה במגורי הבנים - וכולם קיבלו ריתוק

בתקופה בה אנו שומעים הרבה על הקצנה דתית, נראה כי בצה"ל החלו להגביר את אכיפת פקודת "השילוב הראוי". שש חיילות ושישה חיילים שפיצחו גרעינים וצפו בטלוויזיה יחד במגורי הבנים נענשו בריתוק לבסיס לשבוע ימים בשל הפרת הפקודה. רק הבוקר דיווחנו של שתי בנות שהתחבקו - וקיבלו שעות ביציאה

עברו על "השילוב הראוי". אילוסטרציה (חדשות 2)

עוד סימן להתגברות ההקצנה הדתית בצה"ל: שישה חיילים ושש חיילות המשרתים בבסיס התובלה בבית נבאללה רותקו היום לבסיסם - בגלל שהבנות צפו בטלוויזיה במגורי הבנים. את הידיעה פרסמה כתבת "קול ישראל" לענייני צבא, כרמלה מנשה.

החיילים והחיילות פיצחו גרעינים ביחד וצפו בטלוויזיה, כשאחד המפקדים בבסיס נכנס לפתע למגורי הבנים. המפקד הבחין בהם והזהיר אותם כי הם עוברים על פקודות צה"ל.

משסירבו להיפרד ולשוב למגורי הבנות, נשפטו 12 החיילים - הגברים והנשים - לשבעה ימי ריתוק כל אחד מהם. יש להדגיש כי על פי פקודות צה"ל, חל איסור מוחלט על שהיית בנים או בנות במגורי המין השני.

נראה כי בתקופה האחרונה צה"ל מגביר את אכיפת פקודת "השילוב הראוי" בין גברים ונשים בצבא. מוקדם יותר היום דיווחנו אודות שתי בנות שהתחבקו בבסיס מודיעין בדרום הארץ כפרידת שלום בטקס סיום קורס הטירונות - וקיבלו כעונש "שעות ביציאה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת