2 חיילים נעצרו בחשד לסיוע למתפרעי הימין בחטמ"ר אפרים

המשטרה הצבאית עצרה לוחם צנחנים וחייל מנהלה בגולני, בחשד שהעבירו מידע לפעילי ימין ובכך סייעו למתפרעים שפרצו לחטמ"ר אפרים. מעצרו של אחד מהם הוארך עד מחר. גורמים בצה"ל: נבדקת האפשרות שחיילים נוספים מעורבים בחדירה

חטמ"ר אפרים, ארכיון (חדשות 2)

שני חיילים חשודים בהפרות סדר ביהודה ושומרון: המשטרה הצבאית עצרה חייל קרבי בחטיבת הצנחנים, בחשד שסייע לפעילי ימין בהתארגנויות להפרות סדר ביהודה ושומרון. לאחר מכן נעצר חייל בחטיבת גולני, בחשד למעורבות בפריצה לבסיס חטיבה המרחבית אפרים.

בית הדין הצבאי ביפו האריך הבוקר את מעצרו של חייל הצנחנים עד מחר. החייל החשוד מכחיש את החשדות המיוחסים לו. הוא נחקר שלוש פעמים ביחידה המרכזית של מצ"ח במחוז המרכז ושמר על זכות השתיקה בכל חקירותיו.

בשיחה עם אסתי פרז במשדר בחצי היום ב' אמר פרקליטו העורך דין אהרון רוזה, כי בחקירה הוצגו לחייל הודעות טקסט שקיבל ושלח בטלפון הסלולרי שלו, ולדבריו אין להם שום קשר לחשדות נגדו.

מדובר צה"ל נמסר בתגובה: "חקירת המשטרה הצבאית החוקרת בנושא עודנה מתנהלת. בשלב זה, מעצרו של החשוד הוארך עד ליום חמישי הקרוב על ידי בית הדין הצבאי".

חייל אחר, כאמור, נעצר בחשד שהיה מעורב בפריצה לחטמ"ר אפרים. הצעיר, חייל מנהלה בחטיבת גולני, נעצר היום בבסיס שרגא בצפון על ידי שוטרים צבאיים. הוא הועבר לחקירה. גורמים צבאיים אמרו לחדשות 2 באינטרנט כי בצה"ל נבדקת האפשרות שחיילים נוספים מעורבים בחדירה ובהעברת מידע לפעילי ימין קיצוני.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת