חמאס מברך את ההאקר: "לתקוף את ישראל ברשת"

פחות משבוע לאחר המתקפה הוירטואלית שחשפה עשרות אלפי כרטיסי אשראי ישראלים, קורא דובר חמאס בעזה להמשיך במתקפת הסייבר על ישראל. "אנחנו מזדהים עם ההאקר הסעודי בהתמודדותו עם האיומים הציוניים", מסר הדובר, "יש להשתמש בכל אמצעי אפשרי ברשת האינטרנט על מנת להתעמת עם הפשעים הציוניים"

חמאס. מצטרף לאיומים הווירטואלים

חמאס מחזק את ידיו של "ההאקר הסעודי": ארגון הטרור בעזה התרשם מהמתקפה הווירטואלית שגרמה לחשיפתם של עשרות אלפי כרטיסי אשראי - וקורא להמשיך במתקפות הסייבר על ישראל.

בהודעה רשמית שמסר היום מטעם אחד מדוברי הארגון, סאמי אבו זוהרי, בירך חמאס על המתקפה הווירטואלית על ישראל וקרא להמשיך במתקפות הסייבר. "אלו הן פנים נוספות להתנגדות הערבית והאיסלאמית לכיבוש", אמר אבו זוהרי.

את הדברים אמר דובר החמאס בתגובה לאיומיו אתמול של סגן שר החוץ דני איילון כי ישראל תגיב למתקפה האלקטרונית על שרתים של אתרי אינטרנט במדינה, שבוצעה בידי ההאקר הסעודי. "תנועת חמאס מברכת על המאמצים הללו. אנחנו קוראים לנוער הערבי לשוב ולבצע אותם, וכן לפתח את השיטות הללו", אמר אבו זוהרי. "אנחנו רואים במאמץ הזה כמאמץ שערכו אינו פחות מדרכי ההתנגדות של הנוער הפלסטיני על אדמת פלסטין".

"אנחנו מזדהים עם ההאקר הסעודי בהתמודדותו עם האיומים הציוניים", המשיך אבו זוהרי. "אנחנו קוראים לנוער הערבי שלא לחשוש מהאיומים הפחדניים הללו ולהשתמש בכל אמצעי אפשרי ברשת האינטרנט על מנת להתעמת עם הפשעים הציוניים".

אילון: "מתקפת הסייבר שקולה לפעולת טרור"

סגן שר החוץ דני אילון התייחס אתמול במהלך אירוע "שבתרבות" שנערך בבאר שבע לחשיפת מספרי כרטיסי האשראי של ישראלים באינטרנט. "כל פגיעה במרחב הקיברנטי של ישראל, זו הפרת ריבונות השקולה לפעולת טרור ויש להתייחס אליה ככזו", דברי סגן שר החוץ. "לישראל יש יכולות אקטיביות לפגוע באלו המנסים לפגוע בה ואף גורם או 'האקר' לא יהיה חסין מפעולת תגובה".

בנושא אירן אמר אילון כי: "בעקבות הצטרפות אירופה לסנקציות הנפט והחרפת הסנקציות, נראה כי ישנה פאניקה בטהרן. ניתן לעצור את איראן באמצעות בידוד מדיני, דה-לגיטימציה של המשטר וסנקציות כלכליות משתקות. בידוד כזה יביא לשינוי תפיסה או בקרב משטר האייטולות הדואג לשרידותו או בקרב העם האיראני שרואה כי העמים סביבו זכו הפעם לתמיכת המערב בהתנגדותן למשטר. זה עניין של שבועות (עד) שניתן יהיה לבחון את יעילות הסנקציות. אין חשש מעליית מחירי הנפט, מכיוון שכל מדינות יצואניות הנפט מסוגלות להשלים כל חוסר על-ידי הגדלת תפוקת הייצור".

אילון התייחס להתפתחויות בסוריה ואמר: "אסד יכול לשרוד עוד תקופה ארוכה ולהמשיך בטרור נגד עמו. הפקחים הם שמיכת הגנה לאסד. יש חשיבות להפלתו של אסאד עבור העם הסורי, עבור האזור ולשבירת ציר הרשע האיראני". בנוסף, הבהיר כי: "הסכם השלום עם מצרים אינו בסכנה. עבור כל הכוחות הפועלים במצרים, השלום עם ישראל הוא נכס אסטרטגי". בנוסף, התייחס סגן השר לנושא הפיוס הפנים פלסטיני ואמר: "כל כניסה של חמאס לממשלה משותפת עם הפתח מחייבת את חמאס לקבלת תנאי הקוורטט".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת