צפו: חייל רץ עירום בטקס הטירונות

מגרש המסדרים של בה"ד 20 בצריפין, אתמול: במהלך טקס סיום הטירונות, רץ אחד החיילים עירום לחלוטין בין חיילי המסדר - לתדהמת מאות ההורים שהגיעו לטקס. כעבור זמן קצר הוא נעצר ע"י מפקדיו, ואז התברר כי מדובר בחייל שכבר היה עריק ונפקד בגלל שלא נתנו לו לצאת לאימוני כושר ופיתוח הגוף. צפו בתקרית בטקס

זה לא קרה באצטדיון טדי או בלומפילד, אלא ממש אצלנו, במגרש המסדרים של בה"ד 20 בצריפין, אתמול: מאות הורים הגיעו לטקס השבעה של חניכים טירונים, שלפו את המצלמות ושפשפו עיניהם כלא מאמינים - חייל שפשט את מדיו ורץ עירום ברחבת המסדרים.

הרס"רים והקצינים שנכחו בטקס החלו לרדוף אחריו, ולאחר דקה בודדת הצליחו לעצור אותו. מבדיקת נסיבות האירוע עולה כי מדובר בחייל שהתגייס לצה"ל בחודש אוגוסט האחרון, היה כבר נפקד ועריק מהצבא וביקש לטענתו פעמים רבות לצאת לאימוני כושר ופיתוח גוף שהוא עושה.

יוענש או יישלח לבדיקות?

מפקדיו לא אפשרו לו - וכך הוא החליט לבצע את מחאתו. מדובר צה"ל נמסר הערב בתגובה לפניית חדשות 2 עם התמונות: "החייל התגייס לפני חצי שנה, היה עריק, ולכן לא נמנה עם מסיימי הטירונות. הוא ממתין לטירונות נוספת".

בצה"ל שוקלים האם להעניש אותו בגין התמונות הללו, או להסתפק בבדיקות של קצין בריאות הנפש ולסייע לו במישור הזה. הטקס, אגב, נמשך לאחר מכן על פי הנהלים.

הצטרפו ל-200 אלף החברים של דף חדשות 2 בפייסבוק