לייק? דובר צה"ל השיק דף פייסבוק

בעידן שבו העולם כולו משתנה בגלל השפעות הרשת החברתית "פייסבוק", החליט דובר צה"ל תת-אלוף יואב (פולי) מרדכי להשיק - יש שיאמרו 'סוף סוף' - דף פייסבוק משלו. "החלטתי לבדוק על מה המהומה ולהצטרף", כתב בהודעה הראשונה. מרדכי הבהיר כי ישמח לקבל תגובות - אך קללות והוצאות דיבה יוסרו מהאתר

"רציתי לבדוק על מה כל המהומה". דובר צה"ל (חדשות 2)

ברוך הבא לפייסבוק: דובר צה"ל, תת אלוף יואב (פולי) מרדכי, היה בעברו קצין מודיעין וכל עולם הפייסבוק היה זר לו. בעקבות מינויו לדובר צה"ל, בחודש מרס 2011, החל מרדכי להכיר לאט לאט את הרשת החברתית שסחפה כבר מאות מיליונים ברחבי העולם.

היום, לרגל השנה החדשה, החליט מרדכי לעשות מעשה ולהקים דף פייסבוק רשמי משלו. "החלטתי לבדוק על מה כל המהומה ולהצטרף לפייסבוק", כתב מרדכי בדף החדש שלו. "שנת 2011 הייתה שנה רבת תהפוכות שמובילה את שנת 2012 לצומת דרכים שרב הנסתר על הגלוי בה". לסיום, איחל הדובר שנה אזרחית טובה לכולם.

קצין בצה"ל הסביר כי מדובר בצעד אחד כחלק מהכניסה של דובר צה"ל לתחום הניו מדיה והכוונה להילחם בזירות משמעותיות ברשת. בדף שהושק היום על ידי הדובר הוא מתכוון לעלות סרטונים, לספר חוויות שונות מביקורי הרמטכ"ל רא"ל בני גנץ וכן לשתף בתחושות אישיות שלו לאחר אירועים משמעותיים שיעברו על צה"ל. הדף יהיה למעשה הקשר הישיר של הדובר לציבור, שקודם לכן הסתפק בהודעות לעיתונות ותדרוכים מדי פעם.

מרדכי ואנשיו מקווים שדרך עמוד הפייסבוק, הדובר והודעותיו ייחשפו לאנשים רבים בארץ ובעולם שקודם לכן לא נחשפו להודעות ולאירועים צבאיים. בתוך שעות עשו "לייק" לעמוד שלו יותר מ-400 חברים והדובר מקווה שאלפים נוספים יעשו לו לייק. תא"ל מרדכי הדגיש כי הוא ישמח לקבל תגובות, הארות והערות, אך הבהיר כי תגובות שיכילו קללות או הוצאות דיבה - יוסרו מהדף שלו.

הציצו לעמוד הפייסבוק של דובר צה"ל, תא"ל יואב (פולי) מרדכי

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק