חיל האוויר מציג: סימולטור קרב באייפון

אם תמיד רציתם לטוס אבל לא הצלחתם להתקבל לקורס הטיס, כעת חיל האוויר נותן הצצה נדירה לעולם טיסות הקרב – באייפון. לראשונה בצה"ל, הושקה בימים האחרונים אפליקציה של חיל האוויר לאייפון שנקראת "כנפיים". באמצעות הטיית המכשיר אתם תנווטו במטוסי קרב ותטילו פצצות על מטרות. תנסו ותרגישו בשמיים

נסו לפגוע במטוסי אויב (חיל האוויר)

אחרי שצה"ל פתח עמוד פייסבוק משלו, טוויטר צבאי ואתר אינטרנט, הוחלט כעת בצבא לנסות משהו חדש ומתקדם יותר - אפליקציה לאייפון.

האפליקציה הראשונה בצה"ל היא של חיל האוויר ונקראת "כנפיים". במסגרתה, יכולים משתמשי האייפון לטוס על מטוסי ומסוקי קרב של חיל האוויר ולבצע משימות כחלק ממשחק. המשתמש צריך לבחור באחד מתוך שלושה כלי טיס: מטוס קרב מסוג סופה 16 (F16), מסוק ינשוף (בלקהוק) ומטוס קרנף הרקולס.

פותח על ידי אנשי חיל האוויר

בכל שלב, המשתמש מקבל משימה אותה הוא מבצע באמצעות הטסת המטוס שמתבצעת על ידי הטיית מכשיר האייפון מצד לצד. כחלק מהמשימות יהיה עליכם להטיל פצצות טילים על ספינות אויב בלב ים וכן להתחמק מטילי אויב שמנסים לפגוע בכם. לכל משימה יוגדר זמן מדויק לביצוע - ממש כמו במשימות אמיתיות של צה"ל.

בחנות האפליקציות של חברת אפל נכתבו כבר מספר ביקורות חיוביות על האפליקציה. "הגרפיקה מצוינת ויש אפשרות תמרון", כתב אחד הגולשים. "ממכר ביותר", הכריז גולש אחר. האפליקציה פותחה על ידי אנשי חיל האוויר שמקווים שהיא תתפוס תאוצה במהרה בקרב המשתמשים. השאלה היא האם גם הטייסים ישחקו בה כדיי לשמר את הכשירות שלהם בהפסקות בין טיסה לטיסה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת