אפסנאי? המוסד הישראלי רוצה אותך

בין חיפוש אחר קציני איסוף, סוכנים, אנשי מודיעין ומתכנתים, פירסם המוסד בשבועות האחרונים מודעת דרושים - לתפקיד אפסנאי. למרות התפקיד, יש כמה דרישות מחייבות: עבודה בשעות לא שגרתיות, ריבוי משימות ויכולת עמידה בלחצים. מעוניינים? תזכרו שגם כאן צריך סיפור כיסוי

יש עתיד לאפסנאים

המוסד למודיעין ולתפקידים מיוחדים מחפש מדי פעם אנשים שיצטרפו בחשאיות לשורות הארגון. כידוע, גוף הביון הישראלי אחראי על ביצוע פעולות מיוחדת מחוץ לגבולות המדינה. אבל חוץ מקציני איסוף, מומחים לשפות זרות, סוכנים, אנשי מודיעין ומתכנתים, פרסם לאחרונה המוסד מודעת דרושים - לאפסנאי.

גם כשמדובר באפסנאי ולא בסוכן, המוסד מצפה ממך שתיתן את כל כולך תמיד ובכל שעה. חלק מדרישות התפקיד, לפי המודעה: "יכולת עמידה בלחצים", "התמודדות עם ריבוי משימות" ו"נכונות לשעות עבודה לא שגרתיות". עוד נכתב כי דרושה יכולת לעבודה עצמאית ובצוות.

 בנוסף, למי שרוצה להתקבל לתפקיד בארגון החשאי חייב להיות רישיון נהיגה ורישיון למלגזה, וכן אם יש לכם ותק בניהול מחסנים - הרי שזה יתרון משמעותי.

אז אם תמיד חלמתם לשרת במוסד, ואתם לא חושבים שאתם מספיק טובים להיות סוכנים - הרי שכאן מדובר בהזדמנות פז. רק צריך לזכור היטב שכנראה שגם בתפקיד הזה יהיה לכם - סיפור כיסוי.

צפו: כל התפקידים שיש למוסד הישראלי להציע לכם

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת