הפלסטינים מדווחים על הרוג מירי חיילי צה"ל במרכז רצועת עזה

גורמי רפואה פלסטינים ברצועת עזה דיווחו הלילה על הרוג אחד ושני פצועים בתקיפת כוח צה"ל סמוך למחנה הפליטים אל-בורייג' במרכז רצועת עזה. מדובר צה"ל נמסר כי החיילים פתחו באש לאחר פיצוץ שהתרחש בקרבתם בזמן פעילות שגרתית סמוך לגדר המערכת. מוקדם יותר הערב נורתה פצצת מרגמה למ.א. אשכול. לא היו נפגעים

הרוג בתקיפת צה"ל. ארכיון (רויטרס)

פלסטיני נהרג ושניים נוספים נפצעו כתוצאה מירי של כוחות צה"ל ברצועת עזה, כך מדווחים מקורות פלסטינים. מוקדם יותר ירו הפלסטינים פצצת מרגמה שהתפוצצה בשטח פתוח המועצה האזורית אשכול. לא היו נפגעים ולא נגרם נזק.

גורמים רפואיים ברצועת עזה מסרו כי שלושה בני אדם נפצעו מירי של חיילי צה"ל סמוך למחנה הפליטים אל-בורייג' במרכז רצועת עזה. סוכנות הידיעות הפלסטינית "מען" מדווחת כי אחד הפצועים פונה לבית החולים אל-אקצא בדיר אל-באלח, שם מת מפצעיו. ההרוג הוא נאפז נאבחיין בן 35, אזרח בדואי תושב מחנה הפליטים.

מדובר צה"ל נמסר בתגובה כי כוח צה"ל שהיה בפעילות שגרתית בסמוך לגדר המערכת במרכז הרצועה שמע פיצוץ בסמוך אליו. בתגובה פתח הכוח בירי לעבר נקודות חשודות באזור. לא היו נפגעים בקרב חיילי צה"ל ולא נגרם נזק. בצה"ל ביקשו להדגיש כי הימצאות גורמי טרור בשטח הסמוך לגדר המערכת מנוצלת להנחת מטענים, תכנון פיגועים וניסיון חטיפה נגד חיילי צה"ל ומסכנת את תושבי מדינת ישראל וכוחות הביטחון הפועלים באזור.

בערב: פצצת מרגמה לעבר ישראל

מוקדם יותר הערב ירו פלסטינים מרצועת עזה פצצת מרגמה לעבר שטח ישראל. הפצצה התפוצצה בשטח פתוח במועצה האזורית אשכול, מבלי לגרום לנפגעים או לנזק.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו חדשות 2 בפייסבוק