השמאל מגיב: "המשולש של נתניהו הוא קשקוש"

ח"כ זהבה גלאון לא נשארה אדישה למשולש שצייר רה"מ ובהם האתגרים העומדים בפני ישראל, וציירה משולש משלה: "נתניהו מרסק את בית המשפט העליון, את מדינת הרווחה והחברה הישראלית", כתבה גלאון, שהסבירה כי "רציתי להראות לציבור את המדיניות האמיתית של ראש הממשלה"

המשולש של זהבה גלאון (חדשות 2)

אחרי המשולש של ביבי - גם לשמאל יש משולש משלו. ח"כ זהבה גלאון ממרצ התייחסה בביטול למשולש שצייר מוקדם יותר ראש הממשלה נתניהו, והעלתה משולש משלה לעמוד הפייסבוק שלה. בקודקודי המשולש שגלאון ציירה, מצוין בקודקוד העליון שראש הממשלה "מרסק את בית המשפט העליון", ובשני הקודקודים התחתונים "לרסק את החברה האזרחית" ו"לרסק את מדינת הרווחה".

בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט סיפרה גלאון, כי לאחר שראתה את המשולש שהעלה ראש הממשלה - חשה צורך להגיב. "ראש הממשלה הסביר את המדיניות שלו - אבל זה מהפה והחוצה. הוא מרסק את החברה האזרחית, מרסק את בית המשפט העליון ולמרות ההפגנות, עדיין לא פועל למען צדק חברתי. המשולש שלו הוא קשקוש.

נתניהו חושף את האתגרים

ראש הממשלה בנימין נתניהו צייר מוקדם יותר, משולש בו הוא מתאר את האתגרים העומדים בפני ישראל. נתניהו הסביר את הקודקודים ואת סדר חשיבותם במהלך ישיבת סיעת הליכוד. "הקודקוד הראשון הוא הטלטלה העולמית, ואנחנו בטלטלה קשה - המשבר נובע מזה שממשלות לא מצליחות להגביל את ההוצאות שלהן".

כותרת "מודל המשולש" הייתה אחריות לאומית, כשבצמרת המשולש מייחס ראש הממשלה את החשיבות לטלטלה כלכלית בעולם, ולאחר מכן בקודקודים הנמוכים של המשולש נמצאים הביטויים "צרכים חברתיים" ו"איומים ביטחוניים".

שני הקודקודים האחרים הם יישום של המלצות ועדת טרכטנברג - ואנחנו בתהליך אימוץ ההחלטות, והקודקוד השלישי הוא הטלטלה הגיאופוליטית", לדבריו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת