ליברמן נגד נתניהו: לא להעביר כסף לפלסטינים

במהלך ישיבת סיעת ישראל ביתנו היום בכנסת, תקף שר החוץ אביגדור ליברמן את הכוונה להעביר את כספי המיסים לרשות הפלסטינית. "הם אומרים שהכסף הולך למשכורת לאנשי הביטחון, זה פשוט שקר וכזב. הכסף הולך לרוצחים וגם להטיף לרצח", אמר ליברמן והוסיף: אנחנו נעשה הכל כדי שהכסף לא יעבור"

ליברמן תוקף שוב: שר החוץ אביגדור ליברמן מבהיר היום כי סיעתו תתנגד להעברת כספים לרשות הפלסטינית, זאת בתגובה לדברי ראש הממשלה שאמר כי ישראל שוקלת את העברת כספי המיסים.

במהלך ישיבת סיעת "ישראל ביתנו" דחה ליברמן את הטענות לפיהן ישראל מעכבת כספים השייכים לפלסטינים, ואמר כי הבעלות אינה רלוונטית כל עוד השימוש במימון נעשה לצורכי טרור. "שמעתי טענות אינפנטיליות שטוענות שזה הכסף שלהם. כאילו בכסף שלהם מותר להם לרצוח או להטיף לרצח יהודים. הרי כשאני מסתכל לאן הולך הכסף שאבו מאזן פוגש את אותם, מעל ל-1,000 רוצחים שחלקם השתחררו וחלקם בדרך להשתחרר. הוא קורא להם 'לוחמי החופש של העם הפלסטיני'", אמר ליברמן. 

"גם ההחלטה שלו להעניק 5,000 דולר לכל אחד המחבלים, תנו להכפיל 5,000 דולר ל-1,000 מחבלים, לכל אחד הוא גם הבטיח דירה", הסביר ליברמן. "מה המסר פה? הם אומרים שהכסף הולך למשכורת לאנשי הביטחון, זה פשוט שקר וכזב. הכסף הולך לרוצחים וגם להטיף לרצח".

שר החוץ הוסיף: "למדינת ישראל אין שום בקרה על הכסף שאנחנו מעבירים לפלסטינים, לתת את הכסף זה פשוט עידוד לרצח. אנחנו במו ידינו תומכים במוטיב שאבו מאזן מכתיב לתושבי יהודה ושומרון וגם עזה. אנחנו נתנגד בתוקף לשחרור הכסף לרשות הפלסטינית, אנחנו לא מחפשים לייצר משבר, אבל אנחנו נעשה הכל כדי שהכסף לא יעבור".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת