צפו: רעיית השוטר הכלוא תוקפת את נתניהו

שחר בוטביקה, שוטר מג"ב שהורשע בהריגת צעיר פלסטיני, נידון לפני שנתיים ל-8 שנות מאסר. היום הגיעה רעייתו למסדרונות הכנסת והתנפלה על ראש הממשלה ופמלייתו שעברו במקום. "אדוני ראש הממשלה, שחררת מחבלים - אני גם רוצה את בעלי בבית", היא צעקה על נתניהו - שבחר להתעלם ולהמשיך בדרכו. צפו בתקרית

משפחת השוטר נגד ראש הממשלה: רעייתו של שחר בוטביקה, שוטר מג"ב שנידון לשמונה שנות מאסר וחצי בגין הריגת נער פלסטיני בחברון, התפרצה היום במסדרונות הכנסת על ראש הממשלה בנימין נתניהו בצאתו מלשכתו.

בקטע הווידאו שפורסם לראשונה בערוץ 7, מתועדת אלינור בוטביקה, רעייתו של שחר, מנסה להיכנס בין המאבטחים של ראש הממשלה ומטיחה בנתניהו: "אדוני ראש הממשלה, שחררת מחבלים - אני גם רוצה את בעלי בבית".

בוטביקה הייתה בעיצומו של ראיון לערוץ 7, כשלפתע הבחינה בנתניהו ובפמלייתו כשהם יוצאים מלשכתו. בקטע הווידאו שלפניכם היא מתועדת כמי שלפתע ממהרת לעברו, נכנסת בין המאבטחים וצועקת לעברו של ראש הממשלה.

מאבטחיו של ראש הממשלה ניסו להדוף אותה ממנו, אך בוטביקה הקשתה עליהם. נתניהו מצדו המשיך בדרכו לישיבה הבאה. בתום התקרית הסבירה בוטביקה לאחד מאנשיו מה פשר התפרצותה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת