ראש הממשלה צוחק על עצמו

ביבי עושה ביבי-גאמפ: ראש הממשלה בנימין נתניהו החליט להצטרף לחגיגה ברשת - שנעשתה על חשבונו. לאחר שבשבוע האחרון פורסמו מאות תמונות של נתניהו "מציץ" מאחורי דמויות שונות, בעקבות הצילום שלו מחייך מאחורי נועם וגלעד שליט - הוא לא נשאר חייב ומפרסם את הגירסה שלו לטרנד

התמונה שפורסמה בדף של רה"מ (פייסבוק)

מצטרף לחגיגה: מאז שובו של גלעד שליט לישראל, מתפרסמות ברשת - ובעיקר בפייסבוק - תמונות רבות בהן מעורב פרצופו של ראש הממשלה בנימין נתניהו מאותה תמונה מפורסמת, של נועם שליט ובנו מתחבקים לראשונה זה חמש שנים וחצי. התופעה הפכה ל"מים" אינטרנטי שצבר פופולריות רבה - ועכשיו מפרסם גם ראש הממשלה תמונה כזו - בעצמו.

ה"טרנד" החל, כאמור, עם שובו של שליט. לשכת העיתונות הממשלתית פרסמה את התמונה, בה נראים האב ובנו - כשראש הממשלה "מציץ" מאחור בחיוך. גולשים רבים "גזרו" את פרצופו של נתניהו מאותה תמונה ו"הדביקו" בתמונות רבות אחרות.

לפתע, התמלאה הרשת בתמונתו של נתניהו - באירועים היסטוריים, בתמונות אישיות, ואפילו בשחור-לבן עם צלליתו של מנכ"ל אפל המנוח סטיב ג'ובס, באיור שפורסם לאחר מותו.

היום פורסמה בעמוד הרשמי של בנימין נתניהו בפייסבוק תמונה של ראש הממשלה נואם באו"ם - ומצד ימין, אותו פרצוף מחויך מיום שובו של שליט. לנתניהו הודבק גם בלון דיבור, שם נכתב: "דוגרי, הצחקתם אותי" - בהשאלה מאותו נאום. הצחקתם אותו.

בואו להתעדכן לפני כולם - בחדשות 2 בפייסבוק