הפריימריז בעבודה: קטטה אלימה בקלפי - מול המצלמות

השקט שאפיין את הסיבוב הראשון בבחירות הפנימיות לראשות העבודה הופר היום, בסיבוב ההתמודדות השני, עם קטטה אלימה שפרצה בקלפי בתל אביב. המצלמות תיעדו את העימות - בין פעיל של יחימוביץ' לפעיל של מטה פרץ

מצביעי מפלגת העבודה שהגיעו בשעות הבוקר לקלפי ברחוב זמנהוף בתל אביב, נקלעו לקטטה אלימה שפרצה בין פעיל במטה הבחירות של שלי יחימוביץ' לבין פעיל במטה עמיר פרץ.

במטה פרץ טענו כי הפעיל ממטה יחימוביץ' הכה את פעיל פרץ, "עד זוב דם" ודיווחו כי הוא פונה לבית החולים עם שבר בלסת. לטענתם, יחימוביץ' אף נכחה בקלפי באותה עת.

במטה יחימוביץ' מסרו בתגובה כי "ח"כ שלי יחימוביץ מגנה את התנהגות אחד מפעיליה, שנקט אלימות ליד הקלפי וקוראת לשמור על שקט ואיפוק גם, ובמיוחד, כאשר יש פרובוקציות מן הצד השני.

שום פרובוקציה אינה מצדיקה אלימות ואני מגנה אלימות מכל סוג. זו אינה דרכנו, זהו יום חשוב וגורלי למפלגת העבודה ועלינו להתנהל בדרך מכובדת".

במטה יחימוביץ' נמסר כי היא "נכחה במקום אך לא הבחינה בנעשה משום שהתראיינה בשעת התקרית ומיד כששמעה על העניין גינתה אותו בתוקף".

עמיר פרץ מסר בתגובה לאירוע: "אני קורא לכול פעילי המפלגה להמנע מאלימות, ממחר נצטרך להיתאחד מול הליכוד. אני מכיר אישית את הפעיל שהוכה, הוא אדם שאין כול קשר בינו לבין אלימות, ממש מלח הארץ. מקווה שתקריות כאלה לא יחזרו על עצמן".

לאחר המקרה התקשרה יחימוביץ' לפעיל שנפגע והתנצלה באופן אישי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת