הרב דב ליאור: אנשי השמאל - "חוג של רשעים"

רבה של קריית ארבע נאם במגרון, שם נהרסו לפני שבועיים שלושה מבנים. הרב ליאור טען בדבריו כי האירוע הוא שגרם למשבר המדיני עם טורקיה, רמז כי ישראל נהנית מהסתבכות המערב במזרח התיכון וכינה את הערבים: "רוכבי גמלים, פרחחים"

הרב דב ליאור. תשובה לכל סוגייה (חדשות 2)

רבה של קריית ארבע, דב ליאור, נאם הערב במאחז מגרון - שם נהרסו לפני שבועיים שלושה בתי קבע. באירוע קבע הרב כי קיים קשר ישיר בין מצבה המדיני של ישראל - לבין ההחלטה להוציא לפועל את צווי ההריסה במקום. בין לבין, הוא שזר בדבריו כינויי גנאי נגד אנשי השמאל - שזכו לתואר "רשעים", ונגד הערבים - שאותם כינה "זאבים" ו"רוכבי גמלים".

"ביום שהרסו את המבנים פה (במגרון) גירשו את הדיפלומטים בטורקיה, והמצרים המשיכו, ומאוחר יותר הירדנים", אמר הרב ליאור - והדגיש כי גם "גלי האנטישמיות באירופה הם עונש על זה".

על אנשי השמאל אמר הרב ליאור כי הם מנסים "למצוא חן בעיני הפריץ" והגדיר אותם "חוגים של רשעים שרוצים למסור חבלי ארץ לאויבינו". הוא הביע סיפוק מכך ש"הקדוש ברוך הוא מקשה את עורפם של רוכבי הגמלים כדי שלא יסכימו להיפגש עם הממשלה", וכן הוסיף ואמר כי "יש אנשי שמאל שנלחמים נגד שיבת עם ישראל לארצו" והאשים אותם בכך שאלו "הרדימו את הציבור עם אופיום של שלום".
 

על היחסים עם המדינות השכנות אמר הרב ליאור: "מה שיש עם הרשעים והפראים זה לא שלום. לא יהיה שלום", הוא קבע - והסביר: "זה נגד הטבע שלהם. הם שונאי שלום. ארץ ישראל שייכת אך ורק לעם ישראל".
 
למרות הכל, אמר הרב ליאור כי התמורות האחרונות בעולם הערבי והאירועים המדיניים השונים פועלים לטובתה של ישראל - שכן בזכות "התפרעות הפרחחים בלוב, מצרים ותימן" והשלכות הדברים על מדינות המערב, יכולה ישראל "להזיז טנק" בגדה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת