שלי נגד פרץ: "הכל ספינים מגוחכים"

בשבוע הבא ייערך הסיבוב המכריע בבחירות לראשות מפלגת העבודה, בין עמיר פרץ ושלי יחימוביץ'. אתמול התבטא פרץ נגד יחימוביץ' והאשים - "מי שמצביע שלי יקבל את ביבי". עכשיו יחימוביץ' משיבה: "לא חייבים להשתמש בשפה אלימה, אני מסתייגת משלל ההמצאות והכזבים"

מחריף המאבק על ראשות מפלגת העבודה. אחרי שאתמול התבטא עמיר פרץ בחריפות נגד שלי יחימוביץ' וטען כי "מי שיצביע שלי יקבל ביבי", הגיעה יחימוביץ' לתכניתנו "שש" עם סיון רהב-מאיר - והשיבה ליריבה על ראשות המפלגה.

"ברור לחלוטין שבנימין נתניהו מאוד מעוניין בבחירתה של שלי יחימוביץ' לראשות העבודה", אמר אמש עמיר פרץ באולפן חדשות 2. "היא הייתה חביבתם של שרי הליכוד בוועדת השרים לחקיקה והצביעה עבור ממשלת נתניהו. המתקפה שהיא ניהלה נגד בוז'י הרצוג על ישיבתו בממשלה מצביעה על מוסר כפול", אמר פרץ וסיכם: "מי שמצביע שלי יקבל את ביבי".

יחימוביץ' לא נשארה חייבת, ואמרה היום: "אני מסתייגת משלל ההמצאות והכזבים, גם בסיבוב הקודם הפצרתי במתמודדים האחרים לנהל קמפיין ולדבר על עצמם, כמה הם היטיבו עם הציבור, לא חייבים לנקוט בשפה אלימה".

"

"הייתי היחידה שסירבה לשבת בממשלת נתניהו-ליברמן-ש"ס"

כל הספינים האלה מגוחכים", הוסיפה יחימוביץ', "במהלך שש השנים האחרונות אני הייתי חברת הכנסת היחידה שהעמידה אופוזיציה אידיאולוגית, חריפה ונוקשה מול בנימין נתניהו. הייתי היחידה שסירבה לשבת בממשלת נתניהו-ליברמן-ש"ס וויתרתי על תפקיד שרת התמ"ת, לכן זה כל כך מופרך".

יחימוביץ' אף רמזה לקשר בין עמיר פרץ וקדימה כשאמרה: "אין ספק שמפלגת העבודה בראשותי גורמת נזק כבד לקדימה, על פי סקר שהתפרסם היום, מפלגת העבודה בראשותי, עם מצע סוציאל דמוקרטי מחודד, הופכת למפלגה השנייה בגודלה והופכת למפלגת האופוזיציה הגדולה ביותר", אמרה והוסיפה: "אז אין ספק שבקדימה מאוד חוששים ויכול להיות שבליכוד מישהו מרוצה מזה שקדימה מתפוררת".

באשר להאשמה שהיא תשב בממשלה ביחד עם ראש הממשלה המכהן בנימין נתניהו, השיבה יחימוביץ': "אם הוא יהפוך לסוציאליסט ושוחר שלום, אז אני אשקול לשבת איתו בממשלה. אבל בממשלה הקיימת, כפי שהוא הנהיג, אני כבר סירבתי לשבת".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת