מסתמן: העצרת לזכר רבין תתבטל

במרכז רבין החליטו השנה שלא לקיים את העצרת המסורתית לזכרו של רה"מ המנוח. על פי ההסבר הרשמי הסיבה לביטול היא השיפוצים הנרחבים שמתקיימים בימים אלה בכיכר רבין, אך מתחת לפני השטח טוענים גורמים במרכז כי אין תקציב לקיים את העצרת, ובנוסף אומרים שהציבור שבע מהפגנות. שמעון שבס: אעשה הכל למען קיום העצרת

העצרת ההמונית בשנה שעברה (חדשות 2)

16 שנים עברו מאז נרצח ראש ממשלת ישראל יצחק רבין ז"ל והשנה, לראשונה, החליטו במרכז רבין שלא לקיים את העצרת בכיכר הקרויה על שמו בלב תל אביב.

העיתון "מעריב" דיווח הבוקר כי מהסבר רשמי של מרכז רבין עולה שהעובדה שבכיכר רבין מתקיימים שיפוצים נרחבים מהווים את הסיבה לביטול העצרת, אך גורמים במרכז סיפרו כי מחסור בתורמים והיעדר מימון כספי הם הגורמים העיקריים שהביאו לביטול העצרת, כמו גם חשש ממיעוט משתתפים, חשש שהתגבר בעקבות ההפגנות הרבות שהתקיימו לאחרונה.

לאחר קבלת ההחלטה, ישנם כבר גורמים שהביעו ביקורת על ביטול העצרת. "ישראל הולכת בדרך ההפוכה מזו של רבין", אמר מקורבו שמעון שבס, "העצרת חיונית - ואעשה הכל כדי שתתקיים גם השנה". לתכנית "הכל דיבורים" ברשת ב' סיפר שבס: "אני ידיד טוב של המשפחה. אני לא מסכים עם ההחלטה שלא לקיים את העצרת - השנה כמו כל שנה, צריך לזכור את השינויים הגדולים שרבין עשה כראש ממשלה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת