מה הייתם שואלים את המועמדים לראשות העבודה?

הישורת האחרונה: מחר ב-17:00 ישודר משדר מיוחד של "פגוש את העיתונות" שיוקדש לפריימריז במפלגת העבודה. 4 המועמדים - שלי יחימוביץ', עמיר פרץ, עמרם מצנע ויצחק (בוז'י) הרצוג יגיעו לאולפן על מנת להסביר מדוע הם מתאימים להוביל את המפלגה - ואולי ביום מן הימים גם את המדינה. רוצים לשאול אותם שאלות? זו הזדמנותכם

ארבעת המועמדים לראשות העבודה ב"פגוש את ה (חדשות 2)

רגע לפני הפריימריז במפלגת העבודה, ארבעת המתמודדים על הנהגת המפלגה מגיעים לאולפן "פגוש את העיתונות", כדי להציג את ה"אני מאמין" של כל אחד - בישורת האחרונה.

מחר בשעה 17:00 ישודר משדר מיוחד של "פגוש את העיתונות", שיוקדש לפריימריז במפלגת העבודה. ארבעת המועמדים לראשות המפלגה - שלי יחימוביץ', עמיר פרץ, עמרם מצנע ויצחק (בוז'י) הרצוג, יגיעו לאולפן על מנת להסביר מדוע הם, ולא האחרים, מתאימים להוביל את מפלגת העבודה ואולי יום אחד גם את המדינה. את המשדר ילוו פרשני "חדשות 2" רינה מצליח ואמנון אברמוביץ'.

הזמן שיוקצב לארבעת המועמדים יהיה שווה, וחלק מהשאלות שיישאלו יהיו שאלות זהות. גולשי חדשות 2 בפייסבוק מוזמנים אף הם להפנות שאלות לארבעת המועמדים - או למועמד המועדף עליהם. אז מה אתם הייתם שואלים את המועמדים לראשות העבודה?

הצטרפו לדף הפייסבוק של "פגוש את העיתונות"