נתניהו בפגישה נדירה עם הרב עובדיה יוסף

בין המבקרים הרבים באירוע "שבע ברכות" של בתו של השר אלי ישי הערב בירושלים, היו ח"כים, שרים, שגרירים זרים - וגם ראש הממשלה, שמצא זמן בין עיסוקיו הרבים להשתתף בחגיגה. נתניהו קיבל את ה"צ'פחה" המסורתית מהרב יוסף, ואמר: "תמיד כשאני מגיע להנה אני יוצא עם לחיים סמוקות". צפו בדבריו

טקס "שבע הברכות" המסורתי של בתו של שר הפנים אלי ישי נערך הערב בבית הכנסת ברחוב הקבלן בירושלים, בנוכחות רבים מצמרת המדינה. בין המברכים הרבים היה גם ראש הממשלה נתניהו, שלא הגיע לחתונה עצמה, אולם הערב מצא זמן - בין עיסוקיו הרבים - לברך את בתו של יו"ר ש"ס.

הרחוב עצמו נסגר כליל למשך כחצי שעה בהוראת מאבטחי השב"כ, במהלך ביקורו של ראש הממשלה, מה שעורר תרעומת גדולה בקרב תושבי השכונה.

בין האורחים המכובדים הרבים ניתן למנות את השר משה בוגי יעלון, השר אריאל אטיאס, השר יעקב מרגי, ח"כ יצחק כהן וגם איש העסקים לב לבייב, שקיבל ברכה ונשיקה מהרב יוסף. אורח מפתיע נוסף היה שגריר ארה"ב בישראל, דן שפירו, שזכה ל"ליטוף" ידידותי בלחיו מצד הרב עובדיה יוסף.

ראש הממשלה אמר בין היתר כי "ברשות הרב הגאון, הרב עובדיה יוסף שליט"א, תמיד כשאני מגיע להנה אני יוצא עם לחיים סמוקות והרב תמיד מחזק אותי, באמונה, בחיבה, אפשר להגיד באהבה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת