העובדת הסיעודית: שרה נתניהו קראה לי "זבל נפאלי"

העובדת הזרה טרא קומרי חזרה הלילה לבית ראש הממשלה בירושלים, ככל הנראה כדי להתארגן לקראת עזיבתה הסופית את המקום. הערב היא האשימה בחריפות את אשת ראש הממשלה: "קראה לי 'כלבה' ו'זבל נפאלי'"

טרא, היום (חדשות 2)

למרות הודעת לשכת ראש הממשלה הערב, לפיה העובדת הזרה טרא קומרי שטיפלה באביה של שרה נתניהו פוטרה היום מעבודתה, מתברר כי היא פוטרה כבר לפני שבוע - על ידי חברת כוח אדם שהעסיקה אותה.

עם זאת, קומרי טוענת כי לא קיבלה פיצויי פיטורים ואת יתר הזכויות הסוציאליות המגיעות לה.

טרא נפגשה הערב לקבלת ייעוץ מארגון "רופאים לזכויות אדם" ומוקד סיוע לעובדים זרים וטענה כי משכורתה עמדה על 3,350 שקלים בלבד - פחות משכר מינימום. היא הוסיפה כי אשת ראש הממשלה נהגה לקלל אותה בכינויים כמו "כלבה" ו"זבל נפאלי".

למרות כל זאת, שבה הערב המטפלת לבית ראש הממשלה, כנראה כדי להתכונן לקראת עזיבתה.

בתוך כך, הנחה הערב היועץ המשפטי לממשלה וינשטיין את ראש הממשלה שלא לעשות שימוש במערך הדוברות הממלכתי בטיפול בפרשה. נתניהו מסר בתגובה כי בכוונתו להשתמש להבא בשירותיו של דובר אישי.

המספרים מאחורי פרשת העובדת הזרה 

בלשכת נתניהו כבר יש מי שמכנה את זה "מחלבת טרה", בגלל משיכות הכספים שהנרחבות שגילתה אשת ראש הממשלה שרה נתניהו בחשבונו של אביה, שמואל בן ארצי, כשמצבו של זה הידרדר והוא עבר להתגורר במעון ראש הממשלה. לאחר המעבר בדקה נתניהו את חשבון הבנק של אביה וגילתה כמה משיכות יוצאות דופן, לזכותה של אותה טרא קומרי, העובדת הנפאלית. המשיכה הראשונה נעשתה בחודש יוני 2010, על סכום של 10,000 שקלים. בחודש אפריל השנה נעשו עוד שתי משיכות, בסכום כולל של 12,510 שקלים.

וכאן, כצפוי, מתחילים חילוקי הדעות. בלשכת ראש הממשלה נתניהו טוענים כי טרא משכה מחשבונו של בן ארצי סכומים גבוהים, "תוך ניצול מצבו" של הקשיש.

טרא, באמצעות ארגוני הסיוע לעובדים זרים, טוענת לעומת זאת: משכתי את הכספים לבקשתו של בן ארצי והבאתי לו את הכסף. משם הוא הוציא את המשכורת שלי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת