לשכת רה"מ: "העובדת הזרה פוטרה"

למרות שהמטפלת טרא קומרי ממשיכה לטעון שמפעילים עליה לחצים כבדים לחתום על מסמכים בבית ראש הממשלה נתניהו, לשכתו הוציאה הערב הודעה שביעית בעניין: קומרי פוטרה, "וזאת בשל הרשלנות המתמשכת בטיפול באביה הקשיש והחולה של הגברת נתניהו"

"משפחת נתניהו החליטה לסיים את עבודתה של העובדת הזרה טרא קומרי, וזאת בשל הרשלנות המתמשכת בטיפול באביה הקשיש והחולה של הגברת נתניהו": זו ההודעה האחרונה, והשביעית במספר, שהוציאה לשכת ראש הממשלה נתניהו מאז חשיפת פרשת "העובדת הזרה" אמש.

עוד לפי ההודעה, "על הרשלנות הסיעודית של העובדת בטיפול במר בן-ארצי בן ה-96 העידו גם רופאיו של האב וגם העובדת הסוציאלית. כל אדם שהיו נוהגים בצורה כה רשלנית בהוריו הקשישים היה כבר מזמן מסיים את עבודתה של מטפלת שכזאת. גם למשפחת נתניהו יש את הזכות להחליף עובדים רשלניים שאינם נותנים טיפול בסיסי להוריהם הקשישים".

ההודעה, ככל הנראה, מעגנת רשמית את מה שהיה כבר ידוע - חוזה ההעסקה של המטפלת הנפאלית טרא קומרי מסתיים היום. היא יצאה במהלך היום ממעון ראש הממשלה ומשפחתו, אך לטענתה אנשיה של שרה נתניהו דרשו שתחתום על מסמכים המאשרים כי מולאו כל ההתחייבויות הכספיות כלפיה והיא, לדבריה, סירבה - למרות לחץ כבד שהופעל עליה.

רופאו של שמואל בן ארצי, פרופ' אליעזר רחמילביץ', אמר מוקדם יותר היום כי מעולם לא איבחן כי מצבו הרפואי של האב הקשיש נובע מהזנחה. "היו לו מספר מחלות בעבר וכמובן שהוא סיעודי", אמר פרופ' רחמילביץ', "אך המצב שהוא נמצא בו נובע מהחמרה שחלה בחודשים האחרונים ולא בהזנחה".

לטענת הרופא האישי, טופל אביה של שרה נתניהו פעם אחת בבית החולים הדסה עין כרם לאחר שנפל בביתו ונזקק לתפרים, אך לדבריו, מדובר באירוע שגרתי בקרב אנשים סיעודיים. "אדם בגיל הזה, עם מחלה כזאת, כל דבר קטן יכול להתפתח חלילה לסיבות רציני", אמר. "יש לו מחלות בסיסיות, אבל אחת מהן רצינית ביותר וזו הבעיה העיקרית שלו ועל זה מתרכז המאמץ הרפואי כיום - ניסיון להגיע לאבחנה נכונה ומתן טיפול נכון".

באשר לשרה נתניהו, רעיית ראש הממשלה, אמר הרופא: "טיפלתי גם באימא שלה בעבר. אני חייב להגיד ששרה היא אדם מסור מאוד ואני מוריד בפניה את הכובע".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת