לשכת רה"מ: "העובדת הזרה התרשלה בעבודתה"

משפחת נתניהו טוענת כי כל טענותיה של המטפלת של אביה של שרה נתניהו, שטוענת שנפלה ונפצעה בעקבות עימות עמה - שקריות. בהודעה שיצאה ממשרד רה"מ נטען כי העובדת גילתה שהיא מועמדת להחלפה ולכן "החלה בהפצת מסכת שקרים משוללת כל יסוד". לדבריהם, היא אף הסתירה כשנפל שמואל בן-ארצי ונזקק לטיפול

בתגובה לפרסומים היום, לפיהם טארה, עובדת זרה המטפלת באביה של שרה נתניהו, נפצעה במהלך ריב עמה, הוציאה אמש לשכת ראש הממשלה מסמכים המוכיחים, לטענתם, כי טענת העובדת אינה נכונה. לטענת המשפחה, ביקשו לפטר את המטפלת כבר בחודש ינואר, אך מרגע שזו גילתה על הכוונה, "החלה בהפצת מסכת שקרים משוללת כל יסוד".

להודעה ממשרד ראש הממשלה צורף מכתב מד"ר גפנוביץ', רופאה המטפלת באביה של שרה נתניהו, בו נכתב מפורשות כי "לאחרונה תפקודה (של המטפלת) הידרדר מאוד" וכי המשפחה מבקשת מטפלת אחרת. עוד משתמע מהמכתב, כי משמעות הדבר היא שאשרת השהייה של המטפלת לא תוארך במידה ותפוטר.

"המטפלת פעלה בניגוד לנהלים"

במשרד רה"מ מציינים כי מעדות של אחת מעובדות בית ראש הממשלה, במהלך הטיפול בבן ארצי, ב-31 בינואר השנה, נפל בן ארצי במקלחת ונחבל. טארה, לפיהם, "התרשלה בשמירה עליו", ירדה לקומת המטבח וביקשה "פלסטר בלבד". לאחר שעלתה וירדה שוב ציינה כי "יש להחליף את השטיח במקלחת בשטיח חדש". לאחר בירור קצר עלה כי בן ארצי סבל מחתך בעומק מספר סנטימטרים ברגלו שהצריך תפרים ומחבלות יבשות נוספות בגופו. על סמך המקרה הזה, הוצא המכתב של ד"ר גפנוביץ'.

לשכת ראש הממשלה טוענת כי המטפלת לא הייתה מוסמכת לקלח את בן ארצי ללא סיוע, ופעולתה הייתה בניגוד לנהלים ובאופן שיכל לסכן את בריאותו של בן ארצי. אח המטפל בסיעודו של בן ארצי טוען כי לפעולתה היו יכולות להיות השלכות קשות, כי פגיעה במקלחת יכולה להיות קטלנית בגילאים מתקדמים, וכששאל אותה מדוע קילחה את בן ארצי לבדה היא ענתה "אל תספר לאף אחד, אף אחד לא צריך לדעת".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת