עובדת זרה: "שרה נתניהו פצעה אותי"

תקרית חריגה שהתרחשה בימים האחרונים בבית ראש הממשלה ומערבת את אשת ראש הממשלה ועובדת זרה: ככל הנראה במהלך עימות בין השתיים, נפצעה העובדת הזרה, המטפלת באביה של אשת רה"מ. עם זאת, המטפלת טוענת כי האחראית לפגיעה היא שרה נתניהו, בעוד היא טוענת כי לפציעה אין קשר אליה

עובדת בבית ראש הממשלה, המטפלת באביה הקשיש של שרה נתניהו, טוענת כי נפצעה במהלך עימות עם אשת ראש הממשלה. ככל הנראה, חששו לכאורה בני משפחת נתניהו כי המטפלת גונבת כספים מהאב וכשהתעמתה אשת ראש הממשלה עם העוזרת - היא נפלה ונחבלה.

אף אחד מהצדדים אינו מכחיש שהיה דיון סוער ושניהם מאשרים כי אכן נפלה ונחבלה העוזרת. ככל הנראה, הועברו סכומי כסף גדולים מצד אביה של שרה נתניהו לחשבון הבנק של העוזרת, ועובדה זו עוררה את חשדם של משפחת נתניהו.

העוזרת טוענת כי היא נפלה כתוצאה מהוויכוח עם שרה, אך משפחת נתניהו טוענת כי היא נפלה ללא התערבות מצידה של אשת ראש הממשלה.

"היא רצה אליי, היא באה לכיוון שלי", סיפרה העוזרת בשיחה בלעדית עם חדשות 2, "פחדתי וזזתי אחורה, אז נפלתי אחורה ונשברה לי האצבע". העוזרת גם טוענת כי קיבלה יחס קשה מצד בתה של המטופל שלה. "אף פעם לא קיבלתי אוכל", היא אומרת, "כשביקשתי חופש לא קיבלתי, שרה מתנהגת לא יפה, כשהיא כועסת, היא לפעמים מקללת", סיפרה. על ראש הממשלה דווקא אמרה העוזרת כי "התנהג יפה".

עם זאת, משפחת נתניהו החליטה בסופו של דבר לא להתלונן נגד העוזרת על העברת הכספים לרשותה כביכול. לפי שעה היא ממשיכה לעבוד בבית ראש הממשלה.

מלשכת ראש הממשלה נמסר בתגובה לטענות האלה כי: "הגברת נתניהו אכן העירה בביתה לעובדת זרה על טיפול כושל ורשלני באביה הקשיש והחולה. המטפלת של מר בן ארצי פרקה אצבע אחת תוך כדי תנועה לא נכונה שעשתה, בלי מגע כלשהו עם הגברת נתניהו או עם כל אדם אחר. היא טופלה בידי רופא מומחה שקבע שהבעיה קלה ואינה מצריכה הפנייה לחדר מיון או טיפול נוסף".

בשנה שעברה: העוזרת של שרה תובעת אותה

יומיים לאחר שהתפרסם כתב התביעה שהגישה לילאן פרץ, עוזרת הבית של משפחת נתניהו בקיסריה נגד שרה נתניהו, הגיבה פרץ לראשונה למצלמה: "הכל בסדר, אני עומדת מאחורי התביעה", אמרה פרץ בצאתה מביתה שבשכונת נווה חיים בחדרה. "והאמת תצא לאור". בתשובה לשאלה האם מפלגת קדימה עומדת מאחורי התביעה אומרת פרץ: "שום דבר לא פוליטי פה".

פרץ טענה בכתב התביעה כי נתניהו התעללה בה והשפילה אותה. "שרה נתניהו התעללה בי, שילמה לי משכורת נמוכה משכר מינימום ולא שילמה לי זכויות סוציאליות", כך טוענת האישה שעבדה בבית משפחת נתניהו. העיתון "ידיעות אחרונות" חשף בסוף השבוע את סיפורה של האישה שהועסקה במשך שש שנים עבור משפחת נתניהו וכעת תובעת פיצויים.

"היא הכריחה אותי לעבוד בשבתות למרות היותי שומרת שבת והכריחה אותי לקרוא לה 'גברת שרה נתניהו'". לדברי פרץ נתניהו הייתה חוזרת ואומרת בפניה כי זאת זכות גדולה לעבוד אצל משפחת נתניהו, והייתה מסתובבת בבית ואומרת "איזה בית יפה יש לי, אני האמא של מדינת ישראל".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת