מי תלה כרזות תמיכה של דרעי במאהל בתל אביב?

באישון לילה הגיעו אלמונים לשדרות רושטילד, ובין האוהלים תלו כרזות ובהן תמונותיו של מנהיג ש"ס לשעבר לצד הסיסמה: "רק דרעי יכול להעיף את ביבי". לפי שעה, לא ברור מי עומד מאחורי היוזמה

האם גורם אלמוני הפיץ שוב מודעות תמיכה בשם אריה דרעי, הפעם במחאה נגד יוקר הדיור, שלא על דעתו? אמש, בשעת לילה מאוחרת, הגיעו אלמונים למאהל בשדרות רוטשילד שבתל אביב ותלו במקום כרזות ובהן תמונתו של מנהיג ש"ס לשעבר המתכנן לשוב לפוליטיקה.

דיוקן פניו של דרעי, שרק לפני כשבועיים הביע התנגדות להצטרף למחאה, מתנוסס לצד כרזות שעליהן נכתב: "רק דרעי יכול להעיף את ביבי".

בשל צום תשעה באב, לא ניתן היה להשיג את תגובתו של דרעי למעשה - שבא זמן קצר אחרי שקמפיין תמיכה מסתורי בו התברר כניסיון לחבל במעמדו ובהתמודדותו לכנסת. אחרי גילוי פרטי הפרשה, פנה דרעי למשטרה והגיש תלונה נגד פעילי הימין הקיצוני איתמר בן-גביר וברוך מרזל, שהתבררו, לאחר בדיקה, כמי שהיו אחראים לכך.

הפעילים דווקא יקבלו את דרעי בברכה

למרות זאת, בקרב אנשי "הקואליציה החברתית" השוהים במאהל בתל אביב הביעו תמיכה בהצטרפותו לכאורה של דרעי למחנה שאותו הם מייצגים, אך גינו את הצבת השלטים במקום.

"אנו נשמח שאריה דרעי יגיע למאהל. הוא מייצג מאחוריו אזרחים רבים. עם זאת, אין מקום לקידום עצמי בתוך המאהל ולתליית שלטים: זה לא מטה בחירות אלא משהו שמייצג את מחאתו של העם. לא ייתכן שיהיה ניסיון להשיג הון פוליטי על גבם של האזרחים".

פעילי המאהל ציינו כי האנשים שתלו את המודעות בשליחותו לכאורה של דרעי "היו אגרסביים ולא שעו לשום בקשה להפסיק את תליית החומרים ואת חלוקת הסטיקרים והפליירים".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת