ראש המטה של שטייניץ משיב אש: "מירי רגב מספקת דלק לאופוזיציה"

מלחמה גלויה בתוך הליכוד. חברת הכנסת מירי רגב האשימה את שר האוצר בכך שהתייקרות החשמל "תביא את הליכוד לאבד עצמו לדעת", וראש המטה של שטייניץ לא מהסס לתקוף חזרה: "כמו שהיא רצה בריצת אמוק למאהל כדי להשיג כותרות וחטפה כוס מים צוננים, הגיע הזמן שתבין ששר האוצר וראש הממשלה עובדים יחד גם במקרה הזה"

קרב בליכוד: שטייניץ נגד רגב

אחרי שח"כ מירי רגב בחרה להאשים באופן אישי את שר האוצר בהתייקרות הצפויה של החשמל, הזהירה כי המהלך "יוסיף דלק למחאה" והביעה חשש כי "הליכוד יאבד עצמו לדעת", ראש המטה של השר שטייניץ פותח מולה קרב חזיתי ותוקף אותה ואת התנהלותה הפוליטית במילים קשות.

"כמו במקרים רבים בעבר, מנסה ח"כ רגב לצבור הון פליטי על גבם של שר האוצר ושל ראש הממשלה. כמו שהיא רצה בריצת אמוק למאהל כדי להשיג כותרות וחטפה כוס מים צוננים, הגיעה הזמן שתבין ששר האוצר וראש הממשלה עובדים יחד גם במקרה הזה, כדי למנוע את העלייה במחיר החשמל בצורה דרסטית", מסר מטעם שטייניץ ראש מטה שר האוצר, דוד שרן.

הוא הוסיף בתגובתו כי שר האוצר וראש הממשלה "הציגו יחד עם השר להגנת הסביבה גלעד ארדן פתרון יצירתי שמונע את העליה הקיצונית" - ועל כן, "טוב תעשה רגב אם תלמד שמי שקובע את מחירי החשמל בארץ היא רשות החשמל ולא ממשלת ישראל ועדיף שתפסיק לספק דלק לאופוזיציה ולקדימה על-ידי פופוליזם".

ראש המטה של שר האוצר, שהטיח ברגב האשמות דומות לאלו שהפנתה כלפיו, המשיך במסריו התקיפים נגדה וציין כי "היא דואגת להשיג כותרות לעצמה, אך ראוי שתזכור שהיא נבחרה לכנסת תחת הנהגתו של בנימין נתניהו וטוב תעשה אם תתנהל כמו חברת קואליציה ותתחיל לייצג את אותה ואת והישגיה של הממשלה בתחומים החברתיים והכלכליים".

רגב הזהירה: "מיליונים יפגינו ברחובות"

תגובתו של ראש המטה של שטייניץ באה, כאמור, אחרי שאחר הצהריים הזהירה רגב כי אם אכן יזנק תעריף החשמל בשיעור של 11%, יביא המהלך לכך ש"לא אלפים, אלא מיליונים יצאו לרחובות".

ח"כ רגב אמרה בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט כי "זו החלטה שראש הממשלה חייב להתערב בה ולמנוע כל עלייה במחירי החשמל ולהפסיק את עליית המסים העקיפים ולא להוריד את המסים הישירים. אין שום סיבה בעולם להעלות עכשיו את מחירי החשמל. היא תביא להתייקרות רוחבית בכל המשק. אני לא מאמינה שמהלך כזה יהיה. כדאי לנו מאוד לעצור רגע, לחשוב על מה שקורה ולא להעלות שום מחיר של אף מוצר".

על התכנית שהציג הבוקר נתניהו, כמענה למצוקת יוקר הדיור, אמרה רגב: "צריך לתת לצוותים שהקים ראש הממשלה לעבוד ובמקביל לחשוב איזה צעדים ניתן לעשות כאן ועכשיו כדי לתת מענה אמיתי למעמד הביניים ולשכבות החלשות".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת