תקציב ביגוד לח"כים: יותר מחצי מיליון שקלים

בזמן שאלפים יוצאים לרחובות במחאה על שחיקת מעמד הביניים, בכנסת מעניקים תוספת שכר חד פעמית לביגוד. במייל שנשלח היום לחברי הכנסת צוין כי כל אחד מהם יקבל 4,182 שקל לקניית ביגוד, ס"ה: 501,840 שקל

פרסום ראשון: בעוד המחאה החברתית הולכת וצוברת תאוצה בכל רחבי הארץ, חברי הכנסת שלנו ככל הנראה כלל לא מרגישים את המעמסה הכלכלית. היום קיבלנו חברי הכנסת הודעה על תוספת של 4,182 שקלים לשם רכישת ביגוד. מדובר בתקציב של 501,840 שקלים לכל חברי הכנסת.

במייל שנשלח היום לחברי הכנסת על ידי מנהלת תשלומי השגר והתנאים נכתב: "הריני להביא לידיעתכם כי במשכורת חודש יולי 2011 ישולם הוצאות ביגוד בסך של 4,182 שקלים ברוטו".

עוד צוין באיגרת כי תשלום הביגוד הוא יחסית לתקופת חודשי הכהונה כחבר כנסת. התוספת שמקבלים חברי הכנסת נעשית על חשבון הציבור, והיא צורמת במיוחד מכיוון שהיא נעשית בתקופה בה מעמד הביניים מוחה על העומס הכלכלי בו הוא שרוי.

הרשויות מצטרפות למחאה

אל שלל המחאות החברתיות הצטרפו היום הרשויות המקומיות, שבהתאם להודעת יו"ר מרכז השלטון המקומי, שלמה בוחבוט, מהשבוע שעבר - פתחו בשביתת הזדהות למשך יום אחד. במרכז השלטון המקומי טענו אמש לניסיונות מצד משרדי הממשלה לשכנע ראשי רשויות מקומיות המזוהים עם הליכוד שלא לקחת חלק בעיצומים ולטרפד אותם.

עם זאת, למרות שהשביתה הוכרזה בכלל הרשויות המקומיות, בעיריית תל אביב חילקו דוחות חנייה במשך כל היום. מעיריית תל אביב נמסר כי השביתה בעיר התקיימה בקבלת הקהל בעירייה, בין השעות 8:00 ל-10:00, בהן לא התקיימה קבלת קהל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת