נתניהו אישר - והשר ארדן יצא ל"אבי מאהלי המחאה" בתל אביב

אחרי הניסיון הצורם של עמיתתו למפלגה, ח"כ מירי רגב, לבקר במוקד הפעילות נגד יוקר הדיור - הגיע השר להגנת הסביבה ואחד המקורבים ביותר לראש הממשלה למקום. הוא התקבל בשקט יחסי - והבטיח וביקש: "אקח מפה מה שאני מסוגל לקדם. תשפטו אותי ואותנו לפי התוצאות"

השר להגנת הסביבה ואחד המקורבים ביותר לראש הממשלה, גלעד ארדן, הגיע ל"אבי כל המאהלים" נגד יוקר הדיור בשדרות רוטשילד - במה שמהווה ביקור ראשון של חבר בממשלה באחד ממוקדי המחאה.

ארדן בחר להגיע למקום למרות קבלת הפנים הצוננת שציפתה שם לעמיתתו למפלגה, ח"כ מירי רגב. הוא שוחח עם רוב המפגינים בדרכי נועם, אך היו ביניהם שהעדיפו לצעוק לעברו קריאות בוז: "לממשלה של 39 שרים מאוד קשה להגיע לכאן", אמר לארדן בנימה צינית אחד המפגינים. "צריך אוטובוס כדי להביא אותם. איפה הם?".

ביקורו של ארדן נעשה בידיעת ראש הממשלה. הוא שוחח עם ראשי המאבק ובעיקר עם הסטודנטים שביניהם. באחת השיחות הביע עמם הזדהות ואמר: "גם אשתי אומרת לי שזה לא יכול להיות שאני הולכת לסופר בלי בשר ומשלמת 700 שקלים".

על מה שבכוונתו לעשות כדי לטפל בתופעה, אמר ארדן: "אתם רואים את קושי המחייה ואני בטוח שהמאבק הזה הוא מוצדק. באתי לפה רק על תקן מאזין ואני אקח מפה אחר כך את מה שאני מסוגל לנסות ולקדם. תשפטו אותי ואותנו לפי התוצאות".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת