אלי ישי תוקף: "הטייקון הגדול ביותר זו הממשלה"

"אם נתניהו לא יקצה לדיור מיליארד וחצי שקל, השלטון יעבור ידיים" - כך מאיים היום שר הפנים אלי ישי בישיבת סיעת ש"ס בכנסת. ישי תקף את ראש הממשלה, וגם את הממשלה בה הוא בעצמו חבר: "הטייקון הגדול ביותר זו הממשלה, את הפתרון לצעקות שאנו שומעים היום הצענו כבר לפני שנתיים", אמר שר הפנים

אלי ישי באיום על רה"מ. צילום ארכיון (חדשות 2)

שר הפנים אלי ישי שידר היום איום מפורש כלפי ראש הממשלה בישיבת הסיעה של חברי ש"ס. "הטייקון הגדול ביותר זו הממשלה", אמר ישי, "מחירי הקרקע זה שוד אחד גדול". ישי כיוון את הדברים נגד הממשלה, בה הוא בעצמו חבר, על רקע גל המחאות הגואה בנושא הדיור.

"ישראל עוברת את אחד המשברים הקשים בתולדותיה", הוסיף ישי בישיבה, "את (הפתרון ל) צעקות שאנו שומעים היום הצענו כבר לפני שנתיים", אמר שר הפנים, "דיברנו על מענקי דיור ולעגו לנו", הוסיף.

ישי רמז בדבריו כי בכוחו להשפיע על מי יושב בכיסא ראש הממשלה. "אמרתי אז לציפי לבני שאם היא לא תיתן מיליארד וחצי שקל לקצבאות, אעביר את השלטון לידי נתניהו", אמר השר, והעביר איום לראש הממשלה: "עכשיו אני אומר, אם נתניהו לא יקצה לדיור מיליארד וחצי שקל השלטון יעבור ידיים".

בנוסף, קרא השר ישי ליו"ר הכנסת רובי ריבלין לבטל את מועד יציאת הכנסת לפגרת הקיץ, משום שלדבריו: "מדינת ישראל עוברת את אחד המשברים הגדולים והקשים בתולדותיה. החל בעליית מחירי מוצרי הצריכה, דרך משבר הנדל"ן וכלה במשבר הרפואה הציבורית".

"אלפי אזרחים יוצאים לרחובות ולנים במרכזי הערים באוהלים", אמר השר, "אלפי חולים נשארים ללא מענה רפואי הולם, ויש לטפל בזה, יש להתגייס התגייסות ציבורית נרחבת ובתקווה שתהיה גם מאוחדת למען עם ישראל", דברי ישי.

רוצים לקבל את כל העדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק