יועז הנדל: הדובר החדש של נתניהו?

המומחה לאירן מאוניברסיטת בר-אילן ופרשן "ידיעות אחרונות", יועז הנדל, נפגש עם ראש הממשלה ועם יועצו המדיני, וצפוי להכריע בקרוב אם לקבל את הצעתם לשמש ראש אגף ההסברה הלאומי ויועץ התקשורת של נתניהו. במידה וכך יהיה, יחליף הנדל את גידי שמרלינג, שמצטרף לשרשרת ארוכה של פורשים מלשכת רה"מ

למרות ההכחשות הנמרצות בשבוע שעבר מלשכתו של ראש הממשלה על כך שאישיות נוספת עתידה להצטרף בקרוב ל"מצעד הפורשים" ממשרדו - הפעם, בדמות יועץ התקשורת שלו, גידי שמרלינג, הצהרות לחוד - ומציאות לחוד.

האחרון אכן יעזוב את הלשכה אחרי ארבעה חודשים בלבד בתפקיד - שכבר הוצע על-ידי נתניהו לד"ר יועז הנדל, מומחה למדיניות וביטחון בעל התמחות באירן מאוניברסיטת בר-אילן.

ד"ר הנדל מוכר גם כפרשן של העיתון "ידיעות אחרונות". הוא נפגש בנושא עם נתניהו עצמו וכן עם רון דרמר, יועצו המדיני של ראש הממשלה. פרט לתפקיד יועץ התקשורת של האחרון, אמור הנדל - אם יחליט לקבל את ההצעה - לעמוד גם בראש האגף להסברה לאומית. לפי שעה, הוא טרם קיבל את הכרעתו אם לקבל את המינוי או להשיב לנתניהו בשלילה.

שמרלינג, יועץ התקשורת היוצא, קיבל הצעה לשמש דובר עיריית תל אביב יפו. לפניו כיהן במשרה ניר חפץ ש"החזיק" בעבודתו במשך כשנה וחצי, אחרי שהחליף את קודמו - יוסי לוי. רק בשנה האחרונה עזבו את לשכת ראש הממשלה המנכ"ל אייל גבאי, היועץ האסטרטגי עוזי ארד, היועץ הפוליטי שלום שלמה וראש הלשכה ארי הרו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת