המועמד לשעבר ליו"ר העבודה - חבר בקדימה

יו"ר השלטון המקומי שלמה בוחבוט עזב כבר לפני 3 שנים את "קדימה" והצטרף למפלגת העבודה, ואף התמודד על תפקיד היו"ר עד פרישתו מהמירוץ. כעת מתברר שטופס ההתפקדות שלו לעבודה נפסל - משום שהוא עדיין חבר ב"קדימה". "זה הזוי", אומר בוחבוט לחדשות 2 באינטרנט. "אם קדימה לא תשחרר אותי - אפנה לבית המשפט"

פרסום ראשון: טופס ההתפקדות למפלגת העבודה של יו"ר מרכז השלטון המקומי, שלמה בוחבוט, נפסל על ידי הוועדה המיוחדת של המפלגה - וזאת בגלל שהוא עדיין חבר בתנועת "קדימה".

בשבוע שעבר הסתיימה ספירת המתפקדים החדשים למפלגת העבודה. בתום הספירה נפסלו למעלה מ-10,000 טפסי מתפקדים מסיבות שונות. היום מתברר כי בין המתפקדים שחברותם במפלגה נפסלה, נמצא גם בוחבוט - שהיה אחד המתמודדים על ראשות מפלגת העבודה. 

לפני כשבועיים הודיע בוחבוט על הסרת מועמדותו לראשות העבודה ועל תמיכתו בחבר הכנסת עמיר פרץ במרוץ לתפקיד. בשיחה עם חדשות 2 בירכו מקורבי פרץ על צעדיו של בוחבוט והוסיפו כי להערכתם צעד זה של בוחבוט עשוי לסייע לפרץ לנצח כבר בסיבוב הראשון.

בימים האחרונים התברר לבוחבוט כי טופס ההתפקדות שלו לעבודה אינו תקין. בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט, אישר בוחבוט את הפרטים. "זה הזוי, אני לפני שלוש שנים כתבתי לקדימה שאני עוזב, התפטרתי מחברותי בטריקת דלת והם לא משחררים אותי", אמר בוחבוט.

"פקדתי מעל 7,000 חברים למפלגת העבודה, אבל יש כאלה שעדיין לא רואים את מקומי במפלגה", הוסיף בוחבוט. שלחתי מכתב התפטרות נוסף לפני שלושה חודשים לקדימה, ואם הם לא ישחררו אותי - אפנה גם לבית המשפט".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת