דף המסרים של נתניהו לחברי הסיעה: "מטפל במשבר הדיור כמו עם הסופרטנקר"

ראש הממשלה בנימין נתניהו הפיץ היום דף מסרים לחברי סיעת הליכוד, בו הנחיות כיצד להתראיין בנושא משבר הדיור. "בתקופת קדימה הגבילו את הבנייה במרכז הארץ", כתב והוסיף בסעיף אחר: "כמו שרה"מ טיפל בשריפות עם הסופרטנקר, כך יטפל בדיור"

ראש הממשלה בנימין נתניהו העביר היום לחברי סיעתו דף מסרים מיוחד, עם כללים כיצד עליהם לנהוג בעת ריאיון על משבר הדיור בישראל - נושא שנחשב "חם" תקשורתית בימים אלה, עם התרחבות המחאה. כך פרסמה בצהריים כתבת "ערוץ הכנסת", שרונה מן.

בצהריים אמר ראש הממשלה בישיבת הסיעה כי, "אנו עובדים במספר מישורים על מנת לפתור את מצוקת הדיור. החקיקה והרפורמות שהממשלה מקדמת יניבו פירות כבר בזמן הקרוב".

בין השאר, הדריך נתניהו את אנשיו בדף המסרים להגיד ש"בתקופת קדימה הגבילו את הבנייה במרכז הארץ". ראש הממשלה מבקש להדגיש כי בתקופת קדימה נעצרה הבנייה במרכז הארץ, מה שהביא לנסיקת מחירי הנדל"ן.

סעיף נוסף שמופיע במסמך: "כמו שראש הממשלה טיפל בשריפות עם ה'סופרטנקר' וטייסת הכיבוי, כך הוא גם מטפל במשבר הדיור". כך גם נכתב: "ממשלת ישראל פועלת לבניית רבבות דירות במהלך השנתיים הקרובות".

"במדיניות מתואמת בין המשרדים, תפעל הממשלה להורדת מחירי הנדל"ן", מבקש נתניהו מחברי סיעת הליכוד לומר ומפרט: "צעדים שכבר נעשו - מענק של 100 אלף שקלים לדירה ראשונה בפריפריה ושינוי חוקים המאפשרים הקלות ברכישת דירה". גם הרפורמה במנהל מקרקעי ישראל מוזכרת בדף המסרים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת