אריה דרעי הודיע: חוזר לפוליטיקה

יו"ר ש"ס לשעבר שריצה עונש מאסר - מתכוון לשוב לשירות הציבורי: במהלך פאנל בוועידת הנשיא הודיע דרעי כי בכוונתו להקים מפלגה ולהתמודד בבחירות הבאות. "אני מרגיש שאני יכול לתרום ולתת תקווה לאזרחי מדינת ישראל, ואי איפשר לתרום בלי כוח פוליטי", אמר דרעי

הוא חוזר: יו"ר ש"ס לשעבר אריה דרעי הודיע הערב כי בכוונתו לשוב לפוליטיקה ולהתמודד בבחירות הבאות. "בבחירות הבאות אעמוד בראש מפלגה", אמר דרעי במהלך פאנל דיון בראשותה של אילנה דיין, ורמז בדקות כי יש להחליף את ההנהגה הנוכחית של ש"ס.

"קיבלתי את ההחלטה בשנה האחרונה מהרבה סיבות", אמר דרעי. "אני מרגיש שאני יכול לתרום ולתת תקווה לאזרחי מדינת ישראל, ואי איפשר לתרום בלי כוח פוליטי. אני חוזר ורוצה להשתמש בכל פוליטי למען אחדות ואחריות ציבורית".

"לא נהיה כמו ש"ס"

"זו לא תהיה מפלגה סקטוריאלית כמו ש"ס", אמר דרעי. "מה שהתאים בשנת 1984 אינו רלוונטי עכשיו. היום אני חוזר לפוליטיקה כדי לאחד את העם, לקראת הכרעות קשות שיעמדו בפנינו".

"מובן שאעסוק גם בנושאי תהליך השלום כפי שעשיתי בעבר", הוסיף דרעי. "אך המציאות השתנתה וצריך לבחון את הדברים. חלום הבלהות שלי הוא מלחמה, מעולם לא הצבעתי בקבינט בעד פעולות צבאיות, ולכן אני יודע שלא אוכל להיות ראש ממשלה".

סקר שנערך במיוחד לחדשות 2 בדצמבר בשנה שעברה, העלה כי אם עמרם מצנע ואריה דרעי יעמדו בראשות מפלגת העבודה וש"ס בבחירות הבאות, כוחן יתחזק משמעותית. על פי הסקר, שבוצע באמצעות מכון "הגל החדש", הייתה זוכה ש"ס בהנהגת דרעי לעשרה מנדטים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת