המירוץ לעבודה: סדרת כתבות מיוחדת

עמיר פרץ, אראל מרגלית, יצחק (בוז'י) הרצוג, שלי יחימוביץ' או עמרם מצנע - מי יהיה המנהיג הבא של מפלגת העבודה? רינה מצליח יצאה לפגוש את המתמודדים בסדרת כתבות מיוחדת. צפו ולמדו עוד על מי שעשוי להיות יושב ראש מפלגת העבודה הבא

מי יהיה יו"ר העבודה הבא? כתבתנו הפוליטית רינה מצליח יצאה לשטח ופגשה את המתמודדים לראשות המפלגה: עמיר פרץ, אראל מרגלית, יצחק (בוז'י) הרצוג, שלי יחימוביץ' ועמרם מצנע.

עמיר פרץ - בן 59, המתמודד המנוסה מכולם. הוא שימש למעלה מעשר שנים כמזכ"ל ההסתדרות ובשנת 2006 נבחר ליושב ראש מפלגת העבודה והתמנה מטעמה למשרד הביטחון. זו הייתה כהונה קצרה שבתוכה מלחמת לבנון השנייה, מלחמה שנויה במחלוקת. 

אראל מרגלית - בן 50, קיבוצניק מנען, איש הייטק מצליח שעשה המון כסף בעשר השנים האחרונות אבל החליט לעזוב הכל וללכת לפוליטיקה. מרגלית שמתמודד על ראשות מפלגת העבודה מאמין שיוכל לשקם אותה ולהחזיר אותה לגדולתה.

יצחק (בוז'י) הרצוג - בן 51. את הריצה לראשות מפלגת העבודה הוא מתכנן מזמן. בעצם, מיומו הראשון בפוליטיקה. הרצוג הוא אולי המוצר המובהק ביותר של מפלגת העבודה של פעם. יותר נכון, של מפא"י. שמונה שנים הוא בפוליטיקה וכעת הוא נלחם בתדמיתו המרובעת.

שלי יחימוביץ' - בת 51, פרשה לפני שש שנים מקריירה עיתונאית מרשימה ונבחרה לכנסת בברית הדוקה עם עמיר פרץ. מאז הפכה הברית ליריבות מרה ויחימוביץ' הפכה לחברת כנסת מצליחה. האם היא יכולה לנצח במרוץ?

עמרם מצנע - בן 66. עמרם מצנע חוזר לבמה. אחרי ששהה במשך שנים בירוחם ושיקם אותה, הוא רוצה לעשות בדיוק את אותה פעולה - במפלגת העבודה. "אי אפשר להשתנות בגיל הזה, אבל למדתי הרבה", אמר מצנע, שגייס לשורותיו את החבר הכי טוב של בנימין נתניהו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת