צפו: שרה נתניהו בראש סיור הח"כים בצפת

סיור בסמטאות, שירה בציבור ויין טוב - חברי הקואליציה חגגו בסוף השבוע הזה בנופש יוצא דופן בצפת. בעוד נתניהו נשאר במלון בהוראת השב"כ, מי שגנבו את ההצגה היו דווקא בנות הזוג, ובראשן רעיית רה"מ שהובילה את הסיור ברחובות העיר. מי שהעיב על החגיגה היו פעילי המטה לשחרור שליט, שקראו: "אתם בנופש, גלעד רוצה חופש"

מי שהובילה הבוקר את הסיור הלימודי של הקואליציה בסמטאות של צפת הייתה לא אחרת מאשר רעיית ראש הממשלה, שרה נתניהו. "כולם נהנים, אנחנו בסיור לימודי וכולנו נהנים. שבת שלום, ואני מאחלת גם לכם (לתקשורת) שתיהנו כאן", אמרה הגברת נתניהו.

כשראש הממשלה נשאר על שפת הבריכה במלון בהוראת מאבטחי השב"כ, ולצידו גם שר הביטחון ברק ושר החוץ ליברמן, הגברת נתניהו ונשות השרים תפסו את מקומם וייצגו את הקואליציה במפגשים עם תושבי העיר, ובסיור בבתי הכנסת העתיקים בצפת ובשחזור קרבות תש"ח – כולו, כמובן, במרחק הליכה מהמלון, כדי להקפיד שלא לחלל את השבת.

"אני מאד נהנית מכל סוף השבוע הזה", אמרה השרה לימור לבנת במהלך לחיצות ידיים עם העוברים ושבים, "זה הרבה יותר נחמד ממה שחשבתי". למרות סידורי האבטחה הרבים, התושבים בעיר נראו מרוצים מהביקור הממלכתי, וחלקם אף רקדו עם משפחות השרים וחברי הכנסת.

מי שהיה הרבה פחות מרוצה הם פעילי המטה למען שחרור שליט, שהפגינו במהלך הסיור של השרים למען שחרור גלעד וזעקו לחברי הממשלה קריאות בנוסח "אתם בנופש, גלעד רוצה חופש". "נרדוף אחריהם לכל מקום", אמרו אנשי המטה, "החיים שלהם יהיו הרבה יותר קשים מעכשיו".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת