בני הזוג נתניהו הזמינו את חברי הקואליציה לסופ"ש גיבוש

חברי הקואליציה הוזמנו עם בני ובנות זוגם לבלות את סוף השבוע הקרוב בצפת עם ראש הממשלה ורעייתו. את קבלת השבת ינחה הד"ר אבשלום קור ועל התכנית האמנותית אמון קובי אריאלי. "יש לנו הזדמנות להכיר את בני הזוג", כתבו נתניהו ורעייתו בהזמנה

ראש הממשלה בנימין נתניהו ורעייתו שרה הזמינו את חברי הקואליציה לגיבוש משותף למשך יומיים בצפון הארץ. המפגש, שמתקיים בפעם הראשונה, ייערך כבר בסוף השבוע הקרוב בצפת. מלשכת ראש הממשלה נמסר כי מדובר ביוזמה של נתניהו ורעייתו.

סוף השבוע יפתח ביום שישי הקרוב, 10 ביוני. על פי התכנית, בשעה 16:00 תיערך קבלת פנים במעמד ראש הממשלה ורעייתו בלובי המלון. המפגש יכלול מופע כליזמרים מצפת ומוזיאון חי עם הדמויות של דונה גרציה. במקום תתקיים תצוגה פעילה של אמנים, ציורים ופסלים של אמני צפת, מוזיקאים, מגדלים ויצרנים של תוצרת הצפון.

לאחר מכן יקבלו חברי הקואליציה את השבת עם ארוחת ערב בהנחיית ד"ר אבשלום קור. העיתונאי קובי אריאלי יגיש תכנית אמנותית ושרים וח"כים יישאו דברים. תפילות השבת יתקיימו בבית הכנסת של המלון בו ישתכנו חברי הכנסת, בלב מושבת האמנים בצפת.

ראש הממשלה בנימין נתניהו ורעייתו שרה כתבו בדברי ברכה למשתתפי האירוע: "נדמה שזוהי הפעם הראשונה שבה חברי הקואליציה בישראל מתכנסים לסוף שבוע בצוותא. זוהי הזדמנות לחזק את השותפות בינינו, שמתבטאת בעבודתנו המאומצת והמוצלחת במהלך כל ימי השנה בכנסת ובממשלה. זוהי גם הזדמנות עבורנו להכיר טוב יותר את בני ובנות הזוג של כל חברי הקואליציה. תמיכתם היא זו שמאפשרת לנו לעשות למען המדינה ולהביא לה הישגים. מגיע לכולנו רגעי מנוחה משותפת בשבת אחים גם יחד. אנו מאחלים שתהיה לכולנו שבת רגועה, נעימה ומוצלחת".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת