אביה של שרה נתניהו אושפז בבית חולים

שמואל בן ארצי, חמיו בן ה-97 של ראש הממשלה, אושפז היום בבית החולים הדסה עין כרם בירושלים בשל הידרדרות במצבו. ראש הממשלה הפסיק את הפגישה שקיים בכנסת ויצא לבקר את אבי אשתו בבית החולים, ולאחר מכן אף איחר לישיבת סיעת הליכוד. אחיה של שרה: "מבקש מעם ישראל להצטרף לתפילות להחלמתו"

שמואל בן ארצי עם נכדו יאיר (חדשות 2)

שמואל בן ארצי, אביה של רעיית ראש הממשלה שרה נתניהו, אושפז היום בבית החולים הדסה עין כרם בירושלים בשל הידרדרות במצבו.

בעקבות האשפוז הפתאומי, שינה ראש הממשלה את לוח הזמנים המתוכנן לו להיום. נתניהו הפסיק את הפגישה שערך בכנסת עם סיעת יהדות התורה, ויצא לביקור במרכז הרפואי בו מאושפז הסופר ואיש החינוך בן ה-97. בעקבות זאת, גם איחר ראש הממשלה להגיע לישיבת סיעת הליכוד בכנסת.

"נתניהו מרגיש כלפיו ממש כמו בן ולכן הפסיק מיד את כל עיסוקיו", אמר לחדשות 2 באינטרנט חגי בן ארצי, אחיה של שרה. "הוא יהודי בן 97 ולא בן 17, ועכשיו הוא צריך מעקב רפואי צמוד יותר. אני מבקש מעם ישראל להצטרף לתפילות להחלמתו של אבי, שמו המלא: שמואל בן חווה בן ארצי". גם ראש הממשלה ביקש מהח"כים עמם נפגש להתפלל לשלום חמיו.

למרות גילו המופלג, ממשיך חמיו של ראש הממשלה בעשייה הפורייה. לפני כשנתיים פרסם בן ארצי את ספרו "בין יוצרו ליצרו", העוסק בעולם של בחורי ישיבה וחלוצים צעירים.  שנתיים קודם לכן הוציא לאור את הספר "נוברדוק", אודות הישיבה בה למד בנעוריו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת