צפו: ברכת ראש הממשלה נתניהו ליום העצמאות

ראש הממשלה בנימין נתניהו לא מבזבז זמן ומפרסם ברכה ראשונה לקראת יום העצמאות. נתניהו בירך בשפה האנגלית את ישראל לרגל יום העצמאות ה-63. "ישראל היא המקום היחידי שמגן על זכויות שרבים בעולם הדמוקרטי רואים כמובן מאליו. זכויות של נשים להיות שוות. בישראל כל האזרחים, ערבים ויהודים שווים במסגרת החוק", הדגיש

לקראת יום העצמאות שיחול בשבוע הבא, פרסם ראש הממשלה בנימין נתניהו ברכה באנגלית לקראת החג. בדבריו מונה ראש הממשלה את ההישגים המרשימים שאליה הגיעה ישראל לאחר 63 שנות עצמאות.

נאומו המלא של ראש הממשלה:

"ישראל חוגגת את יום העצמאות ה-63, את הלידה מחדש של הריבונות היהודית, היכולת שלנו להגנה עצמית והקליטה של מיליוני יהודים במדינת ישראל, את השגשוג הכלכלי והתרבותי, ההישגים יוצאי דופן במדע באמנות וכו'.

"אנו חוגגים את הדמוקרטיה, כי בשטח האדמה הזה, בין מעבר סואץ ומיצרי גיברלטר, בין פקיסטן והאוקיינוס האטלנטי, ישראל היא המקום היחידי שמגן על זכויות שרבים בעולם הדמוקרטי רואים כמובן מאליו. זכויות של נשים להיות שוות. בישראל כל האזרחים, ערבים ויהודים שווים במסגרת החוק. אנו מודים ל-63 שנים של חופש ועצמאות ואנחנו מחדשים את התקווה לביטחון, שגשוג ושלום. חג עצמאות שמח לכולנו".

ביום שלישי בשבוע הבא יחול יום העצמאות ה-63 של מדינת ישראל. חגיגות יום העצמאות יפתחו בטקס המסורתי בהר הרצל, שם יוכרז על המעבר מיום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ליום העצמאות.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק