ח"כ בנימין (פואד) בן אליעזר ישוחרר היום מביה"ח

במשך 40 ימים היה ח"כ בנימין בן אליעזר מאושפז בבית החולים אסף הרופא, כשהוא סובל מדלקת ריאות חריפה ויש חשש כבד לחייו. גורמים במפלגת העבודה מעריכים כי בן אליעזר ינסה כבר בקרוב לשוב לעשייה הפוליטית

במשך 40 ימים היה מאושפז חבר הכנסת והשר לשעבר בנימין (פואד) בן אליעזר, בבית החולים אסף הרופא. במהלך האשפוז הרופאים העלו חשש כבד לחייו של פואד שסבל מדלקת ריאות חריפה, אך בסופו של דבר הצליח בן אליעזר להתאושש ובשעות הצהריים ישוחרר לביתו.

טרם יציאתו מבית החולים ימסור בן אליעזר הצהרה לעיתונות, לאחר שבמהלך תקופת אשפוזו המעיט לדבר עם התקשורת, והעדיף לשוחח בעיקר עם מקורביו ובני משפחתו. על פי ההערכות, ישוב חבר הכנסת הוותיק במהרה לעשייה הפוליטית במפלגת העבודה.

ח"כ איתן כבל, יו"ר סיעת העבודה, התייחס לשחרורו של פואד ובירך אותו. "חסרונו בלט, משום שגם כך אנו סיעה קטנה ולכל אחד יש משמעות - בוודאי שמדובר בפואד". אל הברכות הצטרף שר הרווחה לשעבר ח"כ יצחק הרצוג. "עקבתי כמו רבים מעם ישראל בדאגה ובתקווה אחר תהליך האשפוז וההחלמה של פואד. מקווה שנראה אותו בקרוב בפעילות מלאה ואנרגטית כפי שהכרנו אותו. אנחנו ומדינת ישראל זקוקים לו יותר מתמיד"

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק