רמון: ברק המושחת שבפוליטיקאים

יושב ראש מועצת קדימה חיים רמון, תוקף בחריפות את שר הביטחון אהוד ברק, על רקע העיסוק הנרחב בסוגיית מימון נסיעות בכירים לחו"ל. "מבקר המדינה קבע שברק קנה שלטון בכסף", אמר רמון בראיון לקול ישראל. "הוא הכי מושחת והכי נהנתן שהיה בפוליטיקה". מקורבי ברק: "רמון הוא עבריין מין מורשע שזקוק לרחמים"

פעם הם היו חברים באותה מפלגה, אבל היום חיים רמון לא מהסס להגיד בקול רם את מה שהוא חושב על אהוד ברק. יושב ראש מועצת קדימה תקף בחריפות את שר הביטחון בראיון לקול ישראל, ומכנה אותו: "האיש הכי מושחת שדרך על במת הפוליטיקה בישראל מאז ומעולם".

"מבקר המדינה קבע שברק קנה שלטון בכסף. הוא הכי מושחת והכי נהנתן שהיה בפוליטיקה הישראלית ואין רבב שלא דבק בו", אמר רמון, זאת בעקבות הסערה בפרשת מימון נסיעות של אנשי ציבור לחו"ל.

רמון ציין מספר פרשות שנוגעות לשר הביטחון ביניהן פרשת העמותות, בה לדברי רמון "הגיעו חשבונות הבנק של השר ברק למאות אלפי דולרים ואיש אינו יודע מה עלה בגורלם. בנוסף, לא מכבר נחשפה פרשת החברה שהקימה אישתו כשברק הוא זה שארגן זאת".

"הוא בילה בפריס עם רעייתו ארבעה ימים בעלות של עשרים אלף שקלים ללילה על חשבון המדינה", מזכיר רמון את שהייתו של ברק בצרפת במסגרת תערוכת הסלון האווירי בשנת 2009.

רמון סיים את דבריו בקריאה לברק כי "יילך הביתה ויסיר את נוכחותו המטרידה הפוגעת תפקודית ומוסרית בפוליטיקה בישראל".

מקורביו של שר הביטחון אהוד ברק הגיבו היום לדברים הקשים. "רמון הוא עבריין מין מורשע שניסה להידחף מחדש, בחסות נורמות השלטון הפסולות של קדימה, אל צמרת ממשלת ישראל", אמרו מקורביו של ברק בתגובה. "רמון זקוק לרחמים, לרחמים בלבד".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק