בנימין בן אליעזר: "כמעט הייתי בצד השני, וחזרתי"

שלושה שבועות אחרי שאושפז עם חשש לחייו, ממשיך בנימין בן אליעזר במסע ההתאוששות שלו. "כמעט הייתי בצד השני, ראיתי מה יש שם אבל החלטתי לחזור. אני פה", כך אמר לחבריו, ואף הבטיח שבקרוב ישוב לעסוק בפעילות פוליטית

פואד ממשיך להתאושש מדלקת הריאות, ארכיון (חדשות 2)

מזה כשלושה שבועות מאושפז ח"כ והשר לשעבר בנימין (פואד) בן אליעזר, בבית החולים אסף הרופא. מצבו של פואד, שסבל מדלקת ריאות חריפה, היה קשה והרופאים אף חששו לחייו. הוא הורדם והונשם, אך כעת מצבו משתפר והוא אף מתחיל לנהל שיחות עם מקורביו.

העיתון ידיעות אחרונות מביא הבוקר מקצת מהשיחות שקיים בן אליעזר בימים האחרונים, מהם ניתן להבין בבירור שלמרות המחלה שתקפה אותו - הוא אינו מתכוון להמשיך ולנוח אלא לחזור לזירה הפוליטית מהר ככל האפשר. "הייתי כמעט בצד השני, ראיתי מה יש שם, אבל החלטתי לחזור", אמר לחברו דניאל כהן, "עכשיו אני פה".

בנוסף, שוחח פואד עם מזכ"ל המפלגה חיליק בר, והאחרון עדכן אותו לקראת כינוס המפלגה שייערך ביום ראשון הקרוב. "הוא גילה התעניינות וביקש להתעדכן בכל מה שקורה במפלגה", סיפר בר, "הוא נשמע מצוין, צלול, ממוקד - נשמע כמו פואד". בן אליעזר הדגיש בפני חבריו כי הוא התרגש מאוד מכל האנשים שדרשו בשלומו והתעניינו במצבו.

הרופאים מעריכים כי אם ימשיך השיפור במצבו של בן אליעזר, הוא ישתחרר מבית החולים כבר בשבוע הבא.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק