פרסום ראשון: עמיר פרץ יתמודד על ראשות מפלגת העבודה

יו"ר המפלגה שנבחר ב-2005 וכיהן שנתיים בתפקיד, מתכוון לשוב ולהוביל אותה - כך נודע לחדשות 2 באינטרנט. ההודעה צפויה במסיבת עיתונאים בראשית החודש הבא. לשכת פרץ: "הוא טרם החליט"

פרץ. מתמודד שוב על ראשות העבודה (חדשות 2)

פרסום ראשון: ח"כ עמיר פרץ יודיע בראשית החודש הבא על מועמדותו לתפקיד יו"ר מפלגת העבודה - כך נודע לחדשות 2 באינטרנט ממקורבים לפרץ. על מועמדותו הוא צפוי להכריז במסיבת עיתונאים שייכנס בראשית חודש אפריל.

פרץ כיהן כבר בשנת 2005 כיו"ר המפלגה, לאחר שניצח את שמעון פרס בפריימריז על ראשות המפלגה שנערכו באותה השנה. עם כניסתה של מפלגת העבודה לממשלה, נבחר פרץ לתפקיד שר הביטחון. ביקורת קשה נמתחה על התנהלותו במהלך מלחמת לבנון השנייה וביוני 2007, עם היבחרו של אהוד ברק לתפקיד יו"ר המפלגה, הודיע פרץ על התפטרותו מתפקיד שר הביטחון.

ברוורמן פורש מן החיים הפוליטיים

בסוף חודש ינואר, עם הודעתו של ברק על פרישתו מהמפלגה והקמת סיעת "העצמאות", הודיע פרץ כי הוא נשאר במפלגת העבודה. בראשית החודש הבא, כאמור, הוא צפוי להודיע כי בכוונתו להתמודד פעם נוספת על ראשות המפלגה.

מלשכת פרץ נמסר בתגובה: "ח"כ פרץ טרם הכריע בעניין והוא ממשיך להיפגש עם פעיליו בכל רחבי הארץ. הלחץ והדרישה מהשטח הולכים וגדלים - אך למרות הכל טרם קיבל החלטה ויודיע לאחר שישלים את המסע בכל רחבי הארץ".

במקביל נודע לחדשות 2 באינטרנט כי בכיר נוסף במפלגה, אבישי ברוורמן, מתכוון לפרוש מן החיים הפוליטיים כבר בשבוע הבא. גורמים במפלגה אומרים כי בעקבות סקרים שניבאו לו את המקומות האחרונים במלחמה על ראשות מפלגת העבודה, הסיר ברוורמן את מועמדותו לתפקיד - וכבר בשבוע הבא צפוי להודיע על פרישה מן החיים הפוליטיים.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק