ביה"ח "אסף הרופא": פואד מדבר עם משפחתו

לאחר החשש הכבד סביב מצבו הרפואי של ח"כ בנימין בן אליעזר, נראה כי ניתן לנשום לרווחה. מבית החולים נמסר כי חל שיפור נוסף במצבו הבריאותי וכי הוא "משוחח עם משפחתו ומשתף פעולה עם הצוות הרפואי". עם זאת, הוחלט להשאיר את בן אליעזר להשגחה ביחידה לטיפול נמרץ

חל שיפור נוסף במצבו של ח"כ בנימין בן אליעזר, שמאושפז כשבועיים ביחידה לטיפול נמרץ במרכז הרפואי אסף הרופא. מבית החולים נמסר כי בן אליעזר משוחח עם משפחתו ומשתף פעולה עם הצוות הרפואי.

לאחר שבימים האחרונים התקבלו דיווחים כי בן אליעזר מתאושש ממחלתו, בבית החולים בו הוא מאושפז מחזקים את הדברים. מדוברות אסף הרופא נמסר כי למרות השיפור במצבו, בשלב זה יישאר ח"כ בן אליעזר להמשך השגחה וטיפול ביחידה לטיפול נמרץ.

רק ביום שישי האחרון התעורר בן אליעזר, לאחר שהורדם והונשם בעקבות דלקת ריאות חריפה ושפעת. בן אליעזר נותק מהמכונות לאחר שגופו הצליח לנשום בכוחות עצמו.

בשבוע שעבר מסר סגן מנהל בית החולים ד"ר יצחק שרף הצהרה לכלי התקשורת על מצבו של בן-אליעזר. "הוא אובחן כסובל מדלקת ריאות, ובמשך זמן זה אושפז בטיפול נמרץ בהשגחה. הצוות הרפואי החליט לסייע לו מבחינה נשימתית, הרדים והנשים אותו".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת