בן ארי לאלי ישי: "גרש גם את זוכי האוסקר"

"ידוע לאדוני כי חוק הוא חוק ואין אפשרות לעקם אותו ולקפל אותו רק בשל העובדה שמאן דהוא – מוכשר ככל שיהיה – זכה באוסקר": כך כתב הערב ח"כ מיכאל בן ארי לשר הפנים אלי ישי, שהודיע על דחיית בכמה חודשים את גירוש ילדי העובדים הזרים. בן ארי דורש מישי לבטל מיידית את ההחלטה

לאחר שמוקדם יותר היום נודע כי שר הפנים אלי ישי החליט לדחות במספר חודשים את גירוש ילדי העובדים הזרים אשר לומדים במערכת החינוך, פנה אליו ח"כ מיכאל בן ארי (האיחוד הלאומי) וקרא לו בדחיפות לבטל את ההחלטה - כך פורסם באתר "כיכר השבת ".

"נדהמתי לקרוא היום פרסומים לפיהם בכוונת אדוני לדחות את גירוש ילדי העובדים הזרים גם בשל העובדה שכמה מהם השתתפו בסרט שזכה באוסקר", כתב ח"כ בן ארי לישי לפי "כיכר השבת", למרות שישי הבהיר כי הסרט לא השפיע על שיקוליו.

הוא הוסיף, "להווי ידוע לאדוני כי חוק הוא חוק ואין אפשרות לעקם אותו ולקפל אותו רק בשל העובדה שמאן דהוא - מוכשר ככל שיהיה - זכה באוסקר". בן ארי מאיים שיפנה לבג"ץ: "עם כל הכבוד וההערכה, ברצוני להודיעך כי אם לא תשנה את החלטתך אאלץ לפנות לבית המשפט ולדרוש את התערבותו".

"לא צריכים להתרגש מהמתקפות של השמאל", אמר ח"כ בן ארי לאתר "כיכר השבת". "בעצם המתקפה שלי, אני מסייע לישי לקבל את ההחלטה הנכונה - לגרש את הילדים הבלתי-חוקיים". הוא הוסיף, "תכל'ס, הוא גירש ילד אחד? בינתיים הכל דיבורים, אין מעשים".

רוצים לקבל עדכוני חדשות נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק