ח"כ בנימין בן אליעזר מונשם ומורדם

מחר צפוי היה הח"כ לעזוב את ביה"ח שם הוא מאושפז כבר שבוע, אך גורמים רפואיים אומרים היום לחדשות 2 באינטרנט כי חלה הרעה במצבו הבריאותי. מבית החולים נמסר כי הוא מורדם ומונשם אך מצבו יציב

ממידע שהגיע היום לחדשות 2 באינטרנט מגורמים רפואיים במרכז הרפואי "אסף הרופא", עולה כי חלה הידרדרות במצבו הבריאותי של ח"כ בנימין בן אליעזר. זאת, לאחר שאתמול נרשם שיפור במצבו ומחר הוא היה אף אמור לעזוב את בית החולים.

מבית החולים נמסר בתגובה, כי "בעקבות פניות לגבי מצבו הבריאותי של ח"כ פואד בן אליעזר, ברצוננו לעדכן כי על מנת לסייע לח"כ בן אליעזר מבחינה נשימתית, הוחלט להרדימו ולהנשימו. מצבו הקליני ממשיך להיות יציב ונמצא בהשגחה במחלקת טפול נמרץ".

השר לשעבר אושפז ביום שלישי האחרון עקב שפעת חריפה. לדברי בכיר במשכן הכנסת מצבו "לא פשוט" ואף היה צורך להנשימו בחלק מהזמן כדי להקל על מצבו. אתמול אמר מנהל המרכז הרפואי ד"ר בני דוידזון כי "ח"כ בן אליעזר סובל מדלקת ריאות. אין זה ברור אם היא התחילה משפעת, אך הוא אינו סובל משפעת החזירים".

בנימין בן אליעזר אושפז מספר פעמים בעבר בשל מצב בריאותי רופף ונאלץ לעבור דיאטה קפדנית על מנת לחזק את בריאותו.

מדוברות המרכז הרפואי "אסף הרופא" נמסר היום בתגובה: "לא חל כל שינוי במצבו הבריאותי של ח"כ בן אליעזר. מצבו נשאר כשם שהיה אתמול".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק