נתניהו חושש ממשפחות הרוגי אסון הכרמל

הדיון בוועדה לביקורת המדינה על מצב שירותי הכבאות היה אמור להיות חם בכל מקרה, אבל הסאגה העכשווית גורמת לו להיות מעניין הרבה יותר: רה"מ בנימין נתניהו הודיע כי הוא לא מוכן להיגרר לפרובוקציות של המשפחות השכולות, כלשונו, ולא יגיע לדיון אם הן יופיעו

מחר אמור להתקיים בוועדה לביקורת המדינה דיון בנוגע לדוח המבקר על מצב הכבאות, שלושה חודשים לאחר אסון הכרמל. יו"ר הוועדה, ח"כ יואל חסון מקדימה, דרש לזמן לדיון את המשפחות השכולות מהאסון, אך מתברר שיש מי שמסרב.

ראש הממשלה בנימין נתניהו שאמור להשתתף בדיון, הבהיר היום כי הוא אינו מתכוון להגיע לדיון באם יזומנו אליו המשפחות השכולות. "ראש הממשלה לא מוכן להשתתף בפרובוקציה שמכין לו יו"ר הוועדה", כך נמסר לנו מלשכתו, "ראש הממשלה מוכן שלדיון יגיעו נציגים מטעם המשפחות השכולות, אך לא כולן".

בתגובה לכך מסר יו"ר הוועדה ח"כ יואל חסון: אחרי מאמצים רבים זומנו כל משפחות ההרוגים מאסון הכרמל, וזה לא ייתכן שחלק מהמשפחות יגיעו וחלק מהמשפחות כלל לא יזומנו. אם נתניהו יחליט בסופו של דבר שלא להופיע לדיון, ינסה ח"כ חסון להוציא לו צו הבאה שיחייב אותו להגיע, אך לשם כך יצטרך להשיג רוב בוועדה - והסיכויים לכך נמוכים.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק