בנימין (פואד) בן אליעזר מאושפז בטיפול נמרץ

אי בהירות באשר למצבו של שר התמ"ת לשעבר, בנימין (פואד) בן אליעזר. ח"כ בן אליעזר אושפז ביום שלישי שעבר בבית החולים אסף הרופא עקב שפעת חריפה ולדברי בכיר במשכן הכנסת מצבו "לא פשוט" ואף היה צורך להנשימו בחלק מהזמן כדי להקל על מצבו. מבית החולים נמסר כי: "למרות היותו איש ציבור אנחנו שומרים על פרטיותו"

מאושפז בטיפול נמרץ, ח"כ בנימין (פואד) בן (חדשות 2)

שר התמ"ת לשעבר בנימין (פואד) בן אליעזר מאושפז מאז יום שלישי שעבר במחלקה לטיפול נמרץ בבית החולים אסף הרופא. גורמים בכנסת ציינו כי מצבו של בן אליעזר קשה, אך בסביבתו הקרובה טוענים כי מצבו משתפר. כך מדווחים הבוקר כתבי ידיעות אחרונות.

השר לשעבר אושפז ביום שלישי עקב שפעת חריפה ולדברי בכיר במשכן הכנסת מצבו "לא פשוט" ואף היה צורך להנשימו בחלק מהזמן כדי להקל על מצבו. מנגד, מכריו הקרובים של בן אליעזר טענו כי הוא מתאושש ומשוחח עם בני משפחתו. מבית החולים נמסר כי: למרות היותו איש ציבור אנחנו שומרים על פרטיותו, אולם חשוב להדגיש כי מבחינת מצבו הרפואי הוא לא אמור להיות בטיפול נמרץ, והוא לא מונשם. הוא אושפז שם רק בגלל הנוחות לצורך סידורי האבטחה".

בנימין בן אליעזר אושפז מספר פעמים בעבר בשל מצב בריאותי רופף ונאלץ לעבור דיאטה קפדנית על מנת לחזק את בריאותו. נכון לעכשיו, עדיין שוררת אי בהירות בנוגע למצבו הנוכחי של בן אליעזר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק